Dymatize Nutrition BCAA Complex 5050

Dymatize Nutrition BCAA Complex 5050 Aminorūgštys

Produktas sudarytas iš amino rūgščių bei baltymų L – leucino, L – izoleucino, L – valino, padedančių ilgiau išlaikyti amino rūgštis organizme. Tai organinės medžiagos, reikalingos raumenų sintezės proceso ir energijos, kiekio treniruotės metu, palaikymui. Taip pat skatina  greitesnį jėgų atgavimą po treniruotės. Šie papildai pasižymi antikatabolinėmis savybėmis – apsaugo nuo raumenų irimo.

Labdoor.com
86 %
Bodybuilding.com
78 %
supplementreviews.com
75 %
iherb.com
90 %
Įvertinimų vidurkis 8.2
PROS:
  • Maksimalus įsisavinimas
  • Lengvai virškinamas
  • Gera kaina
  • Gera sudėtis
  • Nėra dirbtinių dažiklių ir kvapiųjų medžiagų
CONS:
  • Ne visiškai tirpus
  • Kai kurių vartotojų teigimu - nemalonus skonis

Ši apžvalga yra sudaryta iš vartotojų atsiliepimų rastų internete, kuri gali nebūtinai atspindėti atspindi papildo Dymatize Nutrition BCAA Complex 5050 kokybę. Tad kviečiame visus išbandžiusius šį produktą, prisidėti prie jo įvertinimo, paliekant su atsiliepimą puslapio apačioje

Žymos:

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Galutinis įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

[wpml_language_selector_footer]

PapilduKaina.lt yra nešališkas maisto papildų informacijos šaltinis, suteikiantis galimybę visiems vartotojams vertinti ir palikti atsiliepimus apie jų naudotus papildus.

 

Atsakomybės apribojimas: Atsiliepimai rasti šioje svetainėje yra tik vartotojų subjektyvi nuomonė ir nebūtinai atspindi produkto kokybę.

 

Kai kuriuos nuorodos esančios šioje svetainėje yra reklaminio tipo arba į partnerių svetaines, uždirbančios svetainės savininkui ir darbuotojams komisinius bei padedančios išlaikyti svetainę. Bet tai jokiu būdu neįtakoją atsiliepimų apie produktų kokybę.

 

PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

 

Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

 

© 2015-2020 PapilduKaina.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo Politika / Atsakomybės Apribojimas

PapilduKaina.lt
Logo
Register New Account
Shopping cart