Now Foods Ksantano Guma 170g.

Ksantano guma yra viena efektyviausių mitybos skaidulų šaltinių. Ji suteikia maistui ir kepiniams tekstūros ir standumo, tad ji gali būti naudojama vietoj kepimo miltelių ir kepimo sodos. Ksantano derva visiškai neturi gliuteno ir taip pat puikiai tinka padažams ir ledams tirštinti.

Now Foods Ksantano Guma 170g.
iherb.com prekes siunčia iš JAV. Jei norite išvengti 21% PVM muito mokesčio įsitikinkite, jog SUBTOTAL suma yra mažesnė nei 22 Eur.
€8.080,04
iherb.com prekes siunčia iš JAV. Jei norite išvengti 21% PVM muito mokesčio įsitikinkite, jog SUBTOTAL suma yra mažesnė nei 22 Eur.

Ksnatano derve gaminama fermentuojant cukrų, kuomet naudojama Xanthomonas Campestris bakterija, kuri yra bio-polimeras- pagal struktūrą panaši į celiuliozę.

Ypatybės:

  • 100% ksantano gumos milteliai
  • Natūralus tirštiklis
  • Maistas be glitimo
  • Jūsų recepto slaptas ingredientas
  • Vegetariškas / veganiškas produktas

Daugelis žmonių susiduria su sunkumais, norėdami maitintis daug skaidulų turinčiu maistu, ypač jeigu jie nevartoja daug vaisių ir žalių daržovių. Ksantano gumos milteliai netik suteikia formą, bet ir praturtina mitybą skaidulomis.

Šis produktas yra puiki alternatyva ruošiant maistą  kiekvienam, kuris savo mityboje nenaudoja glitimo produktų. Bendrai kalbant, gaminant be glitimo, maistui dažnai trūksta tekstūros ir tirštumo. Įdėjus ksantano gumos miltelių, pavyzdžiui ruošiant padažus, padidinsite ruošiamo maisto tūrį, nepridedant daug nereikalingų kalorijų.

Ji neturi jokių pašalinių efektų ir yra naudingas maistinis papildams žmonėms, kenčiantiems nuo dirgliosios žarnos sindromo. Vartodami ksantano gumą, jūs padidinsite suvartojamų skaidulų kiekį ir išvengsite daug krakmolo turinčio maisto, nebejusite jo sukeliamų skausmų ir pagerinsite virškinimą.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Galutinis įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

[wpml_language_selector_footer]

PapilduKaina.lt yra nešališkas maisto papildų informacijos šaltinis, suteikiantis galimybę visiems vartotojams vertinti ir palikti atsiliepimus apie jų naudotus papildus.

 

Atsakomybės apribojimas: Atsiliepimai rasti šioje svetainėje yra tik vartotojų subjektyvi nuomonė ir nebūtinai atspindi produkto kokybę.

 

Kai kuriuos nuorodos esančios šioje svetainėje yra reklaminio tipo arba į partnerių svetaines, uždirbančios svetainės savininkui ir darbuotojams komisinius bei padedančios išlaikyti svetainę. Bet tai jokiu būdu neįtakoją atsiliepimų apie produktų kokybę.

 

PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

 

Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

 

© 2015-2020 PapilduKaina.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo Politika / Atsakomybės Apribojimas

PapilduKaina.lt
Logo
Register New Account
Shopping cart