MyProtein Creatine Monohydrate

€5,49

Geriausia kaina: myprotein.ltmyprotein.lt
Žiūrėti
Gauti pranešimą apie sumažėjusią kainą
×
Pranešti man, kai kaina sumažės
Prekė:: KREATINO MONOHIDRATAS 250g - €5,49
Paskutinį kartą atnaujinta: 2019 gegužės 22 15:38 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

MyProtein Kreatino Monohidratas

Kreatino monohidratas idealus įvairių sporto šakų atstovams: kultūristams, atletams ir visiems, kurių treniruotės reikalauja jėgos. Kreatinas didina galią, trumpalaikią ištvermę ir liesos  raumenų masės augimą. Vartokite po 5 gramus papildo, iškart po arba prieš treniruotę. Maišykite su išrūgų baltymų ir angliavandenių mišiniais, siekdami geresnio įsisavinimo. Tai visiškai saugus, subalansuotas produktas.

MyProtein.lt 32% nuolaidų kuponas

MyProtein.lt

Kas yra Kreatino Monohidratas?

Kreatino Monohidratas tai idealus papildas įvariems atletams, pradedant kultūristais, baigiant bėgikais, bet ypatingai tiems, kurie nori padidinti savo jėgą, ištėrmę ir greitį ir liesą raumenų masę.

Kreatino Monohidrato Nauda?

Kreatino Monohidratas gali padėti padidinti fizinį pajėgumą trumpais, daug jėgos reikalaujančiais momentais, taip pat aukšto intesyvumo treniruotėse, jis yra idealus sporte kur reikalaujama didelė bet trumpai trunkanti ištvermė , pvz kultūrizmas, jėgos sportas, bėgimas.

Mūsų Kreatino Monohidratas yra diejų puikių skonių; Uogų Smugio ir Tropinės Audros, jis lengvai maišosi kaip idealus gėrimas po treniruotės.

Kam Kreatino Monohidratas tinkamas?

Kreatino Monohidratas yra visiškai saugus ir yra tinkamas visiems, kurie užsima ilgai trunkančiu, arba aukšto intensyvumo sportu ir nori pagerinti savo fizinį pajėgumą ir galią.

Kaip gerti Kreatino Monohidratą

3-5g Kreatino Monohidrato galima išgerti iskarto po treniruotės su proteino ir angliavandenių kokteliu, tam kad padidinti absorbvimą ir atsistatmą. Kreatino Monohidratą galima gerti po treniruotės arba prieš ją, kad padidintumėte jėgą.

Labdoor.com
92 %
Bodybuilding.com
98 %
supplementreviews.com
81 %
Įvertinimų vidurkis 9
Privalumai:
 • Juntamas fizinės galios padidėjimas;
 • Produkto paprastumas, derantis su matomu poveikiu treniruočių rezultatams;
 • Puikiai maišosi;
 • Palanki vartotojui kaina;
Trūkumai:
 • Kai kuriems vartotojams beskonis variantas atrodo nuobodus ir sunkiai suvartojamas. Tačiau tai galima išspręsti maišant papildą su sultimis, skonio suteikiančiais priedais;
 • Sulaiko skysčius, todėl sportininkai dažnai nevartoja papildo prieš treniruotę, kad netroškintų smarkiau, nei įprasta fizinio krūvio metu.

Ši apžvalga yra sudaryta iš vartotojų atsiliepimų rastų internete, kuri gali nebūtinai atspindėti atspindi papildo MyProtein Creatine Monohydrate kokybę. Tad kviečiame visus išbandžiusius šį produktą, prisidėti prie jo įvertinimo, paliekant su atsiliepimą puslapio apačioje

Žymos:

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

   Palikite atsiliepimą

   Galutinis įvertinimas

   Spam'ui sumažinti, šioje svetainėje naudome Akismet. Kaip naudojami komentarų duomenys skaitykite čia.

   Register New Account
   Atnaujinti slaptažodį
   MYPROTEIN.LT Gimtadienio Pasiūlymas tik mūsų svetainės lankytojams!
   Iki gegužės 24d. su mūsų kupono kodu : PAPILDUKAINA svetainės myprotein.lt pirkinių krepšelyje, gausite 35% nuolaidą, o nuo gegužės 24d. iki 28d. - 36% nuolaidą visoms prekėms.
   2019 (C) Visos teisės saugomos.