MyProtein Creatine Monohydrate

€5,49

Geriausia kaina: myprotein.ltmyprotein.lt
Žiūrėti
Gauti pranešimą apie sumažėjusią kainą
×
Pranešti man, kai kaina sumažės
Set Alert for Product: KREATINO MONOHIDRATAS 250g - €5,49
Pridėkite savo kainą Kainų istorija
×
Kainų istorija:KREATINO MONOHIDRATAS 250g
Paskutiniai atnaujinimai
 • €5,49 - 2017 October 12
 • €4,23 - 2017 September 30
 • €5,49 - 2017 May 3
Nuo: 2017 May 3
 • Highest Price: €5,49 - 2017 May 3
 • Lowest Price: €4,23 - 2017 September 30
Paskutinį kartą atnaujinta: 2017 spalio 18 8:17
0

MyProtein Kreatino Monohidratas

Kreatino monohidratas idealus įvairių sporto šakų atstovams: kultūristams, atletams ir visiems, kurių treniruotės reikalauja jėgos. Kreatinas didina galią, trumpalaikią ištvermę ir liesos  raumenų masės augimą. Vartokite po 5 gramus papildo, iškart po arba prieš treniruotę. Maišykite su išrūgų baltymų ir angliavandenių mišiniais, siekdami geresnio įsisavinimo. Tai visiškai saugus, subalansuotas produktas.

Kas yra Kreatino Monohidratas?

Kreatino Monohidratas tai idealus papildas įvariems atletams, pradedant kultūristais, baigiant bėgikais, bet ypatingai tiems, kurie nori padidinti savo jėgą, ištėrmę ir greitį ir liesą raumenų masę.

Kreatino Monohidrato Nauda?

Kreatino Monohidratas gali padėti padidinti fizinį pajėgumą trumpais, daug jėgos reikalaujančiais momentais, taip pat aukšto intesyvumo treniruotėse, jis yra idealus sporte kur reikalaujama didelė bet trumpai trunkanti ištvermė , pvz kultūrizmas, jėgos sportas, bėgimas.

Mūsų Kreatino Monohidratas yra diejų puikių skonių; Uogų Smugio ir Tropinės Audros, jis lengvai maišosi kaip idealus gėrimas po treniruotės.

Kam Kreatino Monohidratas tinkamas?

Kreatino Monohidratas yra visiškai saugus ir yra tinkamas visiems, kurie užsima ilgai trunkančiu, arba aukšto intensyvumo sportu ir nori pagerinti savo fizinį pajėgumą ir galią.

Kaip gerti Kreatino Monohidratą

3-5g Kreatino Monohidrato galima išgerti iskarto po treniruotės su proteino ir angliavandenių kokteliu, tam kad padidinti absorbvimą ir atsistatmą. Kreatino Monohidratą galima gerti po treniruotės arba prieš ją, kad padidintumėte jėgą.

Labdoor.com
92 %
Bodybuilding.com
98 %
supplementreviews.com
81 %
9 Bendras įvertinimas
MyProtein Creatine Monohydrate

Tai papildas, kuris ypač tinkamas jėgai ugdyti, tačiau siekiant optimalaus rezultato, drauge patartina vartoti baltymų, aminorūgščių ir angliavandenių kompleksus.

Kokybė
9
Kaina
9
PRIVALUMAI
 • Juntamas fizinės galios padidėjimas;
 • Produkto paprastumas, derantis su matomu poveikiu treniruočių rezultatams;
 • Puikiai maišosi;
 • Palanki vartotojui kaina;
TRŪKUMAI
 • Kai kuriems vartotojams beskonis variantas atrodo nuobodus ir sunkiai suvartojamas. Tačiau tai galima išspręsti maišant papildą su sultimis, skonio suteikiančiais priedais;
 • Sulaiko skysčius, todėl sportininkai dažnai nevartoja papildo prieš treniruotę, kad netroškintų smarkiau, nei įprasta fizinio krūvio metu.
Palikite savo atsiliepimą

Ši apžvalga yra sudaryta iš vartotojų atsiliepimų rastų internete, kuri gali nebūtinai atspindėti atspindi papildo MyProtein Creatine Monohydrate kokybę. Tad kviečiame visus išbandžiusius šį produktą, prisidėti prie jo įvertinimo, paliekant su atsiliepimą puslapio apačioje

Žymos:

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Galutinis įvertinimas

Register New Account
Atnaujinti slaptažodį