Optimum Nutrition Micronized Creatine

Optimum Nutrition Mikronizuotas kreatinas

Mikronizuotas kreatinas, naudojamas užsiimant reguliariomis jėgos treniruotėmis, didina raumenų masę, galią ir jėgą. Šis kreatino papildas lengvai ištirpsta, maišant jį su sultimis arba baltymų kokteiliu, vartojamu po treniruotės. Mikronizuotas kreatinas skirtas pagerinti Jūsų sporto rezultatus. Milteliai ne tik geriau tirpsta, bet ir ilgiau išlieka tirpale, dėl to didėja jų efektyvumas.

Labdoor.com
89 %
Bodybuilding.com
90 %
Supplementreviews.com
87 %
Įvertinimų vidurkis 8.9
Privalumai:
  • Tirpsta vandenyje geriau už kitus kreatino produktus;
  • Optimali kreatino koncentracija vienoje porcijoje;
  • Beskonis. Dėl to daugelis vartotojų yra patenkinti, nes turi galimybę susikurti individualų skonį, naudodami sultis ar skonio suteikiančius priedus.
  • Daugelis vartotojų pastebėjo, kad vartodami šį produktą, jaučia greitesnį jėgų atsistatymą po treniruotės.
Trūkumai:
  • Kaip ir visi kreatino produktai, šis sulaiko skysčius, todėl gretas jo vartojimo, būtina didinti vandens suvartojimą;
  • Labiau tinkamas jėgos reikalaujančioms, trumpoms treniruotėms, o ne ilgalaikio įsitraukimo reikalaujančioms sporto šakoms.

Ši apžvalga yra sudaryta iš vartotojų atsiliepimų rastų internete, kuri gali nebūtinai atspindėti atspindi papildo Optimum Nutrition Micronized Creatine kokybę. Tad kviečiame visus išbandžiusius šį produktą, prisidėti prie jo įvertinimo, paliekant su atsiliepimą puslapio apačioje

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Galutinis įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

[wpml_language_selector_footer]

PapilduKaina.lt yra nešališkas maisto papildų informacijos šaltinis, suteikiantis galimybę visiems vartotojams vertinti ir palikti atsiliepimus apie jų naudotus papildus.

 

Atsakomybės apribojimas: Atsiliepimai rasti šioje svetainėje yra tik vartotojų subjektyvi nuomonė ir nebūtinai atspindi produkto kokybę.

 

Kai kuriuos nuorodos esančios šioje svetainėje yra reklaminio tipo arba į partnerių svetaines, uždirbančios svetainės savininkui ir darbuotojams komisinius bei padedančios išlaikyti svetainę. Bet tai jokiu būdu neįtakoją atsiliepimų apie produktų kokybę.

 

PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

 

Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

 

© 2015-2020 PapilduKaina.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo Politika / Atsakomybės Apribojimas

PapilduKaina.lt
Logo
Register New Account
Shopping cart