Reklama ir kainų talpinimas svetainėje PapilduKaina.lt

PapilduKaina.lt kiek vieną dieną pasiekia šimtus pirkėjų, kurie ieško maisto papildų internete. Jeigu Jūs esate maisto papildų pardavėjas ir turite internetinę svetainę bei norėtumėte patalpinti nuorodas į Jūsų parduodamas prekes, sekite toliau esančią informaciją.

Partnerystės programa

Mes bendradarbiaujame su Affiliate Window partnerystės programa, leidžiančia mūsų svetainei uždirbti komisinius nuo kiekvienos parduotos prekės, kurią įsigyja pirkėjas, nukreiptas mūsų svetainės. Prisijungę prie šios programos turėsite galimybę reklamuotis ne tik mūsų, bet ir daugybėje kitų svetainių. Kaip ir minėjome, komisiniai mokami tik tuo atveju jeigu yra parduodama prekė. Minimali komisinių suma norint bendradarbiauti su mumis turi būti 8-10%. Prisijungę prie šios programos, susiekite su mumis.

Tiesioginis bendradarbiavimas

Jeigu Jūsų nedomina prisijungimas prie Affiliate Window, galime taip pat pasiūlyti tiesioginį bendradarbiavimą, kai mokamas fiksuotas mėnesinis narystės mokestis. Mokestį nustatome kiekvienai e-parduotuvei atskirai, priklausomai nuo talpinamų prekių kiekio.

Mūsų kontaktinę informaciją galite rasti puslapyje Kontaktai.

PapilduKaina.lt
Logo
Register New Account
Atnaujinti slaptažodį