Top 5

Vitaminas D, D3, kainos ir vietos kur geriausia pirkti internete

Geriausią kainos ir vitamino d kiekio santykį turintys produktai

MyProtein Vitaminas D3 180 kapsulių

Viena kapsulė: 2500 TV/62.5 UG. Vitaminas D3 yra mineralas, kuris išgaunamas naudojant ultravioletinius beta spindulius. Vitaminas D3 savo sudėtyje turi 2500 TV (tarptautinis vienetas) ir turi 180 porcijų, per dieną reikia 1 porcijos.

8.9
2 Oilesen Forte Vitaminas D3 4000, 60 Kapsulių

Oilesen Forte Vitaminas D3 4000, 60 Kapsulių

Viena kapsulė: 4000 TV / 100 µg. Maisto papildas OILESEN Forte Vitaminas D3 4000, N60 - vitamino D šaltinis. Vitaminas D organizme atlieka daug funkcijų, iš kurių pagrindinė - palaikyti tinkamą kalcio ir fosforo koncentraciją, kuri svarbi ir ląstelėse vykstantiems procesams, ir kaulų mineralizavimui, ir nervų bei imuninės sistemos funkcijai.

8.8
3 Scitec Vitamin D3 250 kapsulių

Scitec Vitamin D3 250 kapsulių

Viena kapsulė: 200 TV / 12,5 UG. Vitaminas D yra ypatingos svarbos vitaminas, jis svarbus normaliai kalcio ir fosforo absorbcijai ir (arba) įsisavinimui, normaliai imuninės sistemos veiklai, padeda palaikyti normalią kalcio koncentraciją kraujyje.

8.7
4 Pharma Nord D-PEARLS vitaminas D3, 80 kapsulių

Pharma Nord D-PEARLS vitaminas D3, 80 kapsulių

Viena kapsulė: 800 TV / 20 UG. Vitaminas D svarbus normaliai imuninės sistemos veiklai, normaliai kaulų ir dantų būklei bei raumenų funkcijai. Jis atlieka tam tikrą funkciją ląstelių dalijimosi procese.

8.6
5 Vitaminas D3 Your Life 1000TV/25ΜG, 60 kapsulių.

Vitaminas D3 Your Life 1000TV/25ΜG, 60 kapsulių.

Vitaminas D3 viena kapsulė: 1000 TV / 25 UG.  Gerti po 1 kapsulę per dieną po valgio užgeriant stikline vandens. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Nevartoti kaip maisto pakaitalo. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ◦C temperatūroje, sandariai uždarytą, vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

8.5

Viskas ką reiktų žinoti apie vitaminą D

Informacija vartotojui

Turinys

Vitaminas D

Mūsų kūnas pats pasigamina vitaminą D, veikiamas saulės šviesos. Tačiau, dėl įvairių priežasčių (dažno buvimo uždarose patalpose, oro užterštumo, nepalankių klimato sąlygų), gali išsivystyti šio vitamino trūkumas. Todėl būtina papildyti organizmo vitamino D atsargas, vartojant papildus.

Vitaminas D atlieka kelias svarbias funkcijas. Bene svarbiausia jų: kalcio ir fosforo įsisavinimo reguliavimas ir normalios imuninės sistemos veiklos palaikymas. Pakankamas vitamino D kiekis organizme būtinas normaliam kaulų ir dantų vystymuisi ir augimui, todėl jis itin svarbus vaikams.

Tyrimai atskleidė, kad vitaminas D gali padėti apsisaugoti nuo kai kurių ligų arba palengvinti jų simptomus:

  • Gali atlikti svarbų vaidmenį, reguliuojant nuotaiką ir apsisaugant nuo depresijos;
  • Gali sumažinti išsėtinės sklerozės riziką;
  • Gali padėti kovoti su antsvoriu ir, dėl šios savybės, apsaugoti nuo širdies ligų, atsirandančių, esant antsvoriui.

Taigi, vitaminas D itin svarbus daugeliui mūsų organizmo funkcijų palaikyti ir gali būti vartojamas, siekiant užkirsti kelią ligoms, atsirandančioms dėl jo trūkumo organizme arba norint palengvinti lėtinių ligų simptomus.

Renkama mokslinė medžiaga straipsniui..

Register New Account
Atnaujinti slaptažodį