[vc_row centered_container=”true” css=”.vc_custom_1549557756775{background: rgba(0,0,0,0.37) url(https://www.papildukaina.lt/wp-content/uploads/2017/09/Riesutu-Sviestas-kaina.jpg?id=1648) !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: cover !important;*background-color: rgb(0,0,0) !important;}”][vc_column css=”.vc_custom_1515667306655{background-color: rgba(0,0,0,0.44) !important;*background-color: rgb(0,0,0) !important;}”][vc_icon icon_fontawesome=”fa fa-book” color=”white” size=”lg” align=”center” css_animation=”appear” css=”.vc_custom_1477588142810{margin-bottom: 20px !important;}”][vc_custom_heading text=”Riešutų sviestas, kainos ir vietos kur pirkti internete” font_container=”tag:h1|font_size:46px|text_align:center|color:%23ffffff|line_height:46px” use_theme_fonts=”yes” el_class=”mt0″][vc_custom_heading text=”Informacija vartotojui” font_container=”tag:h3|font_size:24px|text_align:center|color:%23ffffff” use_theme_fonts=”yes” el_class=”fontnormal”][vc_empty_space height=”60px”][/vc_column][/vc_row][vc_row centered_container=”true”][vc_column][vc_column_text]Riešutų sviestas daugeliui asocijuojasi su saldžiu skanumynu, kurį mėgstame užsitepti ant rytinio sumuštinio. Tačiau, tikrasis riešutų sviestas, gaminamas be žalingų priedų, yra ne tik kitokio skonio, bet ir kur kas turtingesnis mūsų organizmui naudingų medžiagų. Reguliariai vartojant tikrąjį riešutų sviestą, pastebimas teigiamas poveikis sveikatai. Šiame straipsnyje pateikiama informacija apie šio produkto naudą mūsų organizmui. Aptariami aspektai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis tikrąjį riešutų sviestą.[/vc_column_text][vc_column_text]

Geriausiai įvertinti natūralūs riešutų sviesto produktai

1 Myprotein natūralus žemes riešutu svietas

MyProtein žemės riešutų sviestas 1000 g

Mano mėgstamiausias! Iš kepintų žemės riešutų pagamintas žemės riešutų sviestas – visiškai natūralus ir puikus baltymų šaltinis. Be druskos, cukraus, palmių aliejaus ir konservantų.
9
2 Natūralus migdolų riešutų sviestas

Natūralus migdolų riešutų sviestas 1kg – MyProtein

Geriausias įvertintas produktas tiems, kurie labiau mėgsta Migdolus arba atsibodo žemės riešutai ir norisi paįvairinti.
8.9
3 Ekologiškas žemės riešutų sviestas

Ekologiškas žemės riešutų sviestas 1kg – MyProtein

Geriausias pasirinkimas norintiems 100 % ekologiško produkto. Sudėtyje 100% žemės riešutai su odele. Sudėtyje yra cinko ir magnio.
8.8
4 Sviestas Sviestuotas klasikinis žemės riešutų sviestas, 1 kg

Klasikinis žemės riešutų sviestas, 1 kg „Sviestas Sviestuotas”

Lietuvoje gaminamas riešutų sviestas. Sudėtis: žemės riešutai (99,8%), druska. Galimi kitų riešutų ir sezamų pėdsakai.
8.6
5 Healthy Choice žemės riešutų sviestas

Healthy Choice žemės riešutų sviestas 1kg

100 procentų grynas natūralaus skonio žemės riešutų svietas iš Healthy Choice. Man asmeniškai Myprotein ir skonis ir kaina šiek tiek labiau priimtinesnė, bet pažįstų sportininkų, kuriems šis skanesnis - tad skonio reikalas.
8.5
€11,00 €15,00 Žiūrėti
Palyginti kainas

Kas yra riešutų sviestas iš ko jis gaminamas?

Riešutų sviestas yra santykinai neperdirbtas maisto produktas.

Tai beveik vien tik riešutai, kurie dažniausiai kepinami, ir smulkinami tol, kol virsta riešutų sviestu.

Vis dėlto, daugelis komercinių riešutų sviesto prekės ženklų nėra tiesiog riešutų sviesto produktas. Juose dažnai yra cukraus ir kitų kenksmingų pridėtinių medžiagų.

Tačiau, aš esu linkęs manyti, kad tai jau žinote, ir kruopščiai skaitote etiketes, todėl aš nesileisiu į smulkmenas, susijusias su šia tema. Straipsnis yra skirtas aptarti tikram riešutų sviestui, kuris sudarytas vien tik iš riešutų, ir, galbūt, sumaišytas su žiupsneliu druskos.

Iš tiesų, įprastų žemės riešutų poveikis sveikatai turėtų būti toks pat, kaip žemės riešutų sviesto poveikis sveikatai … kadangi tikrasis žemės riešutų sviestas, iš tikrųjų, yra pagamintas tik iš žemės riešutų.

Aš pasilaikysiu diskusiją apie druskos poveikį kitam kartui, tačiau, asmeniškai, neimčiau pernelyg rūpintis šiuo klausimu, nes manau, kad galimi „pavojai“, susiję su druskos poveikiu, buvo neproporcingai išpūsti. Tyrimais nustatyta, kad druskos arba natrio ribojimas neturi įtakos širdies ir kraujagyslių ligoms ar mirčiai (1).

Turėčiau taip pat atkreipti dėmesį į tai, kad žemės riešutai, techniškai, nėra riešutai. Jie yra ankštiniai augalai, patenkantys į draudžiamų produktų grupę, laikantis „paleo“ dietos (dieta, kurios esmė: pirmykščių žmonių mitybos įpročių laikymasis).

Į ką atkreipti dėmesį, perkant riešutų sviestą?

Idealiame pasaulyje, vieninteliu žemės riešutų sviesto ingredientu turėtų būti žemės riešutai. Galų gale, žemės riešutų sviestas, viso labo, yra kepinti žemės riešutai, tiesa? Žinoma, taip nėra, ne visi riešutų produktai sukurti vienodai.

Kalbant apie žemės riešutų sviestą, nesileiskite suviliojami užrašo etiketėje, skelbiančio: „be riebalų“ ar „liesas“. Daugelis mažo riebumo riešutų sviesto rūšių gaminamos pridedant cukraus ir iš dalies hidrintų aliejų – arba transriebalų – kurie yra kenksmingi jūsų sveikatai. Daugelis mūsų augdami mėgavomės šiais pernelyg saldžiais skanėstais, todėl gali tekti iš naujo ištreniruoti savo gomurį, priprantant prie kitokio skonio, bet, rezultatas – vertas šių pastangų. Pasinaudokite privalumais, kuriuos suteikia tikras (ne liesas, tikrojo skonio) riešutų sviestas!

Taip pat galite pastebėti, kad viena iš naujų, aromatizuotų, žemės riešutų sviesto rūšių patraukia jūsų dėmesį, pavyzdžiui, cinamono ir razinų, baltojo šokolado ar bananų skonio. Turėkite omenyje, kad šis, papildomas, skonis beveik visada išgaunamas, į produkto sudėtį įmaišant pridėtinio cukraus ir angliavandenių, bei kitų stabilizatorių.

Ar jie skanūs? Žinoma! Bet jie tokios pat maistinės vertės kaip saldainiai. Naudokite tokį riešutų sviestą saikingai, ir, kai tik įmanoma, gardinkite savo sumuštinius grynu 100 procentiniu riešutų sviestu.

Riešutų Sviestas kaina

Riešutų sviesto nauda

Migdolų ir žemės riešutų sviestas, atsižvelgiant į bendrą naudą sveikatai, yra panašūs.

Mokslinė literatūra ir tyrimai dažniausiai priskiria žemės riešutus riešutų kategorijai.

Reguliarus žemės riešutų, migdolų ir iš jų gaminamo sviesto įtraukimas į savo dietą, gali lemti toliau vardijamus pranašumus:

  • Sumažinti širdies ligų riziką: Tyrimuose nuosekliai atrandamas ryšys tarp riešutų vartojimo ir mažesnės širdies ligų rizikos. 2014-iaisiais atlikta apžvalga atskleidė, kad vos viena riešutų porcija per dieną gali sumažinti vainikinių arterijų ligos tikimybę iki 19% (4567).
  • Padėti sumažinti kraujo spaudimą: Riešutuose esančios medžiagos, tokios, kaip magnis ir varis, padeda organizmui geriau reguliuoti kraujospūdį. Kasdieninis riešutų vartojimas gali padėti sumažinti kraujo spaudimą (891011).
  • Reguliuoti cholesterolio lygį: Skirtingų riešutų rūšių vartojimas gali padėti sumažinti bendrą cholesterolio kiekį ir „blogąjį“ LDL (angl. low-density lipoprotein – mažo tankio lipoproteidų) cholesterolį sveikiems žmonėms ir pacientams, kurių cholesterolio kiekis vidutiniškai aukštas (12).
  • Padėti išlaikyti normalų svorį: Nepaisant to, kad riešutai yra kaloringi, tyrimai parodė, kad reguliarus jų vartojimas neįtakoja svorio augimo ir netgi gali būti susijęs su mažesne nutukimo rizika (1314).
  • Pagerinti cukraus kiekio kraujyje kontrolę: Reguliarus riešutų vartojimas padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje diabetu, prediabetu sergantiems ir sveikiems asmenims, nes riešutuose yra mažai angliavandenių ir daug sveikųjų riebalų, bei baltymų (1516171819).
  • Saugoti ląstelių membranas: Riešutuose gausu vitamino E, ir antioksidantų, kurie padeda apsaugoti ląstelių membranas nuo kenksmingų laisvųjų radikalų. Minėtų naudingų medžiagų daugiau migdolų nei žemės riešutų svieste, bet abiejuose juose esantis kiekis pakankamas (2320).
  • Sumažinti tulžies akmenų susidarymo riziką: Keletas didelių tyrimų nustatė, kad žmonės, dažnai valgantys riešutus, turi mažesnę tulžies akmenų susidarymo riziką. Tai, greičiausiai, lemia riešutuose esančios nesočiosios riebalų rūgštys ir skaidulinės medžiagos (212223).

Grynas (100 proc.) riešutų sviestas išlaiko savyje visas naudingąsias, riešutuose esančias, maistines medžiagas. Jis yra gaminamas, nenaudojant kenksmingų sveikatai transriebalų ar pridėtinio cukraus. Todėl, tai puikus produktas, tinkamas tiek sveikiems, tiek sveikatos sutrikimų turintiems asmenims. Toks, vien tik iš riešutų ir žiupsnelio druskos, pagamintas riešutų sviestas gali padėti išvengti antsvorio, reguliuoti kraujo spaudimą, cholesterolio kiekį ir kt.

[/vc_column_text][vc_column_text] [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

[wpml_language_selector_footer]

PapilduKaina.lt yra nešališkas maisto papildų informacijos šaltinis, suteikiantis galimybę visiems vartotojams vertinti ir palikti atsiliepimus apie jų naudotus papildus.

 

Atsakomybės apribojimas: Atsiliepimai rasti šioje svetainėje yra tik vartotojų subjektyvi nuomonė ir nebūtinai atspindi produkto kokybę.

 

Kai kuriuos nuorodos esančios šioje svetainėje yra reklaminio tipo arba į partnerių svetaines, uždirbančios svetainės savininkui ir darbuotojams komisinius bei padedančios išlaikyti svetainę. Bet tai jokiu būdu neįtakoją atsiliepimų apie produktų kokybę.

 

PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

 

Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

 

© 2015-2020 PapilduKaina.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo Politika / Atsakomybės Apribojimas

PapilduKaina.lt
Logo
Register New Account
Shopping cart