Atsakomybės Apribojimas

Nė vienas iš patarimų, pateiktų šioje svetainėje, neturėtų būti laikomas kaip medicininis. Nedarykite jokių savo gyvenimo pokyčių prieš tai nepasitarę su savo gydytoju.

Autoriai jokiu atveju nėra laikomi atsakingais už bet kokias tiesioginius, netiesioginius, baudžiamuosius ar atsitiktinius nuostolius ar pasekmes, kylančius tiesiogiai ar netiesiogiai iš bet kurios šios medžiagos, kuri yra pateikiama “kaip yra” ir be jokių garantijų.

Jei norite perspausdinti ar publikuoti šios svetainės postą, maloniai kviečiame tai padaryti, su sąlyga, kad bus įtrauka nuoroda į musų šaltinį.

Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

Visi produktai ir prekių ženklai, rasti šioje svetainėje yra prekinis ženklas atitinkamų kompanijų.

Pelno atskleidimas:

Kai kuriuose “Papildu Kaina” puslapiuose galite rasti reklamos. Pelnas iš šių reklamų keliauja šiuos svetainės savininkui ir darbuotojams.

Kai kurie svetainės puslapiai gali turėti nuorodas į prekybininkų svetaines. Kai kuriais atvejais, šios svetainės savininkai ir darbuotojai gali uždirbti komisinius, kai atliksite pirkimą paspaudę ant nuorodų.

PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

PapilduKaina.lt
Logo
Register New Account
Atnaujinti slaptažodį