Privatumo Politika

Asmeninė infromacija ir jos naudojimas

Papildų Kaina” rūpinasi, savo lankytojų privačia informacija, tam kad Jūs jaustumėtės patogiai. Toliau pateikiame informaciją apie tai, kokie asmeniniai duomenys yra renkami ir naudojami www.PapilduKaina.lt svetainėje.

Mes renkame informaciją iš Jūsų, kai Jūs užpildote kontaktinę formą arba komentarus.

Pašto adresas, kurį pateiksite gali būti naudojamas siųsti Jums informaciją bei atsakyti į rūpimus klausimus.

Mes niekada ir su niekuo nesidaliname Jūsų elektroninio pašto adresu.

Cookies (slapukų) naudojimas

Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi naudotojo naršyklėje. Daugelyje slapukų yra unikalus identifikatorius, vadinamas slapuko ID. Tai simbolių eilutė, kurią svetainės ir serveriai susieja su naršykle, kurioje saugomas slapukas. Daugiau informacijos galite rasti puslapyje „DoubleClick“ slapukai.

PapilduKaina.lt naudoja slapukus kaupti duomenis apie svetainės lankomumą ir sąveiką, tam kad galėtumėme pasiūlyti Jums geresnes paslaugas ateityje.

Mes galime sudaryti sutartis su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais, kad padėtų mums geriau suprasti mūsų svetainės lankytojus. Šiems paslaugų teikėjams neleidžiama naudotis mūsų surinkta informacija, išskyrus tais atvejais, kai siekiama padėti mums vykdyti ir tobulinti mūsų verslą.

Naudojimosi sąlygos

Naudodamiesi mūsų svetaine, Jūs sutinkate, kad su mūsų internetine privatumo politika.

Taip pat prašome apsilankyti mūsų puslapį Atsakomybės Apribojimas, reglamentuojantį mūsų svetainėje naudojimą.

Privatumo politikos pakeitimai

Jeigu nuspręsime pakeisti mūsų privatumo politiką. mes paskelbsime apie pasikeitimus šiame puslapyje ir atnaujinimo datą apačioje.

Ši privatumo politika paskutinį kartą buvo atnaujinta 2017/4/16

Susisiekite su mumis

Jeigu turite bet kokių klausimų susijusių su šia privatumo politika, rašykite mums.

 

 

 

 

[wpml_language_selector_footer]

PapilduKaina.lt yra nešališkas maisto papildų informacijos šaltinis, suteikiantis galimybę visiems vartotojams vertinti ir palikti atsiliepimus apie jų naudotus papildus.

 

Atsakomybės apribojimas: Atsiliepimai rasti šioje svetainėje yra tik vartotojų subjektyvi nuomonė ir nebūtinai atspindi produkto kokybę.

 

Kai kuriuos nuorodos esančios šioje svetainėje yra reklaminio tipo arba į partnerių svetaines, uždirbančios svetainės savininkui ir darbuotojams komisinius bei padedančios išlaikyti svetainę. Bet tai jokiu būdu neįtakoją atsiliepimų apie produktų kokybę.

 

PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

 

Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

 

© 2015-2020 PapilduKaina.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo Politika / Atsakomybės Apribojimas

PapilduKaina.lt
Logo
Register New Account
Shopping cart