Žuvų taukai (Omega 3), kainos ir vietos kur geriausia pirkti internete

Geriausią kainos ir Omega 3 kiekio santykį turintys produktai

1 MyProtein Omega 3

MyProtein Omega 3

Omega 3 tai esminė riebioji rūgštis (EFA) kuri aptinkama riebiose žuvyse, pvz. lašiša, menkė, sardinės. Omega 3 yra esminė riebioji rūgštis, nes ji negali būti susintetita organime, ji turi būti gaunama iš maisto.

8.9
2 Mollers Omega-3 Premium 250ML

Mollers Omega-3 Premium 250ML

Sukurtas iš meilės širdžiai! „Möller’s Omega-3 Premium“ yra išskirtinis, ypač didelės omega-3 koncentracijos produktas – net 1780 mg 5 ml. DHR ir EPR padeda palaikyti normalią širdies veiklą, kraujospūdį, trigliceridų koncentraciją kraujyje.

8.8
3 Lysi Omega-3 D3 Immunity Forte 100 kapsulių

Lysi Omega-3 D3 Immunity Forte 100 kapsulių

Vitaminas D padeda palaikyti  normalią imuninės sistemos veiklą. Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos. DHR padeda palaikyti  normalią smegenų funkciją. Teigiamas poveikis pasireiškia per parą suvartojant 250 mg DHR.

8.7
4 Mollers Žuvų Taukai Dobbel Immunity 100 kapsulių

Mollers Žuvų Taukai Dobbel Immunity 100 kapsulių

„Möller’s Dobbel Immunity“ – tradicinis būdas pasirūpinti savimi! Tai koncentruoti žuvų taukai su padidintu vitamino D kiekiu.

8.6
5 Vitabiotics Ultra Omega-3, 60 kapsulių

Vitabiotics Ultra Omega-3, 60 kapsulių

Ultra Omega-3 išgaunama iš norvegiškų žuvų taukų, naudojant specialų Opti-Pure gryninimo procesą, įskaitant molekulinę distiliaciją ir ekstra filtravimo procesą – visa tai užtikrina didžiausią grynumą.

8.5

Viskas ką reiktų žinoti apie žuvų taukus

Informacija vartotojui

Turinys

Žuvų taukai, Omega-3

Žuvų taukai yra bendras terminas, vartojamas, kalbant apie dviejų rūšių omega-3 riebalų rūgštis: eikozapentaeno (EPA) ir dokozaheksaeno (DHA). Jos randamos žuvies, gyvulinės kilmės produktuose ir fitoplanktone. Žuvų taukai rekomenduojami, kaip šių, omega-3 rūgščių, šaltinis.

Tačiau, svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad optimalus omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių santykis organizme turėtų būti beveik (1: 1). Tačiau, laikantis įprasto mums mitybos režimo, organizme padidėja omega-6 riebalų rūgščių kiekis.

Štai kodėl patartina vartoti žuvų taukų papildus. Jie padeda grąžinti optimalų omega-3 ir omega-6 rūgščių santykį, papildydami organizmą omega-3 rūgštimis. Pasiekus šį santykį, matomas teigiamas poveikis kraujagyslėms, lipidų skaičiaus organizme mažėjimas ir kt. Žuvų taukai taip pat gali sumažinti diabeto ir kelių vėžio formų riziką.

Tačiau vartojant juos, gali padidėti cholesterolio kiekis kraujyje todėl, svarbu atsižvelgti į šį aspektą, prieš pradedant vartoti žuvų taukus. Vis dėlto, akivaizdu, kad šis maisto papildas – naudingas ir būtinas organizmui, dėl savo savybės palaikyti optimalų omega-3 ir omega-6 rūgščių santykį, lemiantį geresnę sveikatos būklę.

Renkama mokslinė medžiaga straipsniui..

[wpml_language_selector_footer]

PapilduKaina.lt yra nešališkas maisto papildų informacijos šaltinis, suteikiantis galimybę visiems vartotojams vertinti ir palikti atsiliepimus apie jų naudotus papildus.

 

Atsakomybės apribojimas: Atsiliepimai rasti šioje svetainėje yra tik vartotojų subjektyvi nuomonė ir nebūtinai atspindi produkto kokybę.

 

Kai kuriuos nuorodos esančios šioje svetainėje yra reklaminio tipo arba į partnerių svetaines, uždirbančios svetainės savininkui ir darbuotojams komisinius bei padedančios išlaikyti svetainę. Bet tai jokiu būdu neįtakoją atsiliepimų apie produktų kokybę.

 

PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

 

Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

 

© 2015-2020 PapilduKaina.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo Politika / Atsakomybės Apribojimas

PapilduKaina.lt
Logo
Register New Account
Atnaujinti slaptažodį