Top 5

Magnis, kainos ir vietos kur geriausia pirkti internete

Geriausią kainos ir magnio kiekio santykį turintys produktai

MyProtein Magnio Citratas 250g.

100 porcijų x 400 mg magnio. Magnis - mineralas būtinas energijos produkcijai, raumenų susitraukinėjimui, nervinio impulso perdavimui ir kaulų mineralizacijai. Magnis randamas įvariuose maistuose, dažniausiai žalialapėse dažovėse - špinatuose, taip pat riešutuose ir grūduose.

8.9
2 Vitabiotics Ultra Magnesium Magnio Tabletės, N60

Vitabiotics Ultra Magnesium Magnio Tabletės, N60

Magnio kiekis porcijoje: 375 mg. Ultra Magnesium tabletės skirtos energijai ir nuovargio mažinimui: magnis padeda mažinti nuovargį ir padeda palaikyti normalią energijos apykaitą.

8.8
3 DOPPELHERZ Magnesium 400 Direct N20

DOPPELHERZ Magnesium 400 Direct N20

Magnio vienoje porcijoje: 400 mg. DOPPELHERZ Magnesium 400 Direct rekomenduojama vartoti visais atvejais, kai reikia papildyti mitybą magniu ir B grupės vitaminais.

8.7
4 bioMAGNESIUM 300 MG, 30 pakelių

bioMAGNESIUM 300 MG, 30 pakelių

„bioMagnesium 300 mg“ – tai magnio mineralas milteliais geriamajam tirpalui ruošti, be jokių cheminių priedų, išgautas iš Negyvosios jūros! Magnis yra citrato formos, paprastai gerai toleruojamas, organizmo lengviau pasisavinimas.

8.6
5 Magnesium-Diasporal, 295,7mg/5g, N50

Magnesium-Diasporal, 295,7mg/5g, N50

Magnio kiekis porcijoje: 295,7mg. Magnesium - Diasporal yra mineralinių medžiagų preparatas. Magnesium - Diasporal vartojamas diagnozavus magnio trūkumą organizme, kai dėl to sutrinka raumenų veikla (atsiranda nervų ir raumenų sutrikimų, kojų mėšlungis).

8.5

Viskas ką reiktų žinoti apie magnį

Informacija vartotojui

Turinys

Magnio nauda

Magnis yra būtinas mūsų organizmui mineralas, ir antrasis pagal paplitimą žmogaus organizmo elektrolitas. Magnio trūkumas – dažna problema išsivysčiusiose šalyse. Trūkstant magnio, didėja kraujospūdis, mažėja gliukozės tolerancija, išsivysto nervų sistemos dirglumas. Tačiau šį trūkumą galima panaikinti, įtraukus į mitybą turtingų magniu maisto produktų ir vartojant specialius papildus.

Magnis suteikia raminamąjį poveikį, padeda kovoti su nemiga ir depresija, mažina kraujo spaudimą, gerina atmintį. O tyrimai, atlikti su asmenimis, kenčiančiais nuo migrenos, atskleidė, kad 3 mėnesius kasdien vartojant 600 mg magnio (magnio citrato pavidalu), sušvelnėja migreninių skausmų pobūdis.

Kito tyrimo duomenimis, magnis gali lemti ženklų neigiamų PMS simptomų sumažėjimą. Magnio papildų vartojimas taip pat gali sumažinti riziką susirgti koronarine širdies liga ir kitomis širdies ligomis [107].

Magnio papildai potencialiai prisideda prie mažesnio neigiamo cukrinio diabeto poveikio nervų sistemai, todėl jie gali apsaugoti nuo diabetinės neuropatijos. Tačiau, magnio vartojimas, kaip matome iš pateiktų duomenų, labai naudingas ir sveikiems asmenims, kaip skirtingų ligų profilaktikos priemonė.

Renkama mokslinė medžiaga straipsniui..

Register New Account
Atnaujinti slaptažodį