Reklama ir Kontaktai

Jeigu domina reklama mūsų svetainėje, maloniai prašome susiekti su mumis naudojantis žemiau esančia forma. Prieš tai rekomenduojame paskaityti reklamos sąlygas ir galimybes.

Dėmesio! Mes neteikiame asmeninių konsultacijų. Tačiau maloniai prašome rašyti mums atsiliepimus, bei pasiūlymus, kaip pagerinti šio puslapio kokybę, pasinaudodami žemiau esančia forma.

Visus klausimus susijusius su maisto papildais prašome rašyti komentaruose, esančiuose puslapių apačioje.

  Jūsų vardas (būtina)

  Įmonė

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Tema

  Jūsų žinutė

  [wpml_language_selector_footer]

  PapilduKaina.lt yra nešališkas maisto papildų informacijos šaltinis, suteikiantis galimybę visiems vartotojams vertinti ir palikti atsiliepimus apie jų naudotus papildus.

   

  Atsakomybės apribojimas: Atsiliepimai rasti šioje svetainėje yra tik vartotojų subjektyvi nuomonė ir nebūtinai atspindi produkto kokybę.

   

  Kai kuriuos nuorodos esančios šioje svetainėje yra reklaminio tipo arba į partnerių svetaines, uždirbančios svetainės savininkui ir darbuotojams komisinius bei padedančios išlaikyti svetainę. Bet tai jokiu būdu neįtakoją atsiliepimų apie produktų kokybę.

   

  PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

   

  Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

   

  © 2015-2020 PapilduKaina.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo Politika / Atsakomybės Apribojimas

  PapilduKaina.lt
  Logo
  Register New Account
  Shopping cart