MyProtein Magnio Citratas 250g.

Atnaujinta - 2017.09.27Žemiau pateikta informacija priklauso Myprotein.lt svetainei

Magnis – mineralas būtinas energijos produkcijai, raumenų susitraukinėjimui, nervinio impulso perdavimui ir kaulų mineralizacijai. Magnis randamas įvariuose maistuose, dažniausiai žalialapėse dažovėse – špinatuose, taip pat riešutuose ir grūduose.

MyProtein.lt 32% nuolaidų kuponas
MyProtein.lt

Magnis atlieka daug funkcijų mūsų organizme – verčia maistą energija ir užtikrina teisingą endokrininę veiklą, kuri palaiko sveikus kaulus. Magnis taip pat reikalingas kaip kofaktorius daugiau nei 300 fermentų sistemose. Tarp visų katalizinių sistemų taip pat yra ir riebiųjų rūgščių sintezė, baltymų sintezė bei gliukozės metabolizmas.

Žiūrint iš sportininkų perspektyvos, magnis reikalingas angliavandenių, riebalų ir baltymų metabolizme, verčiant juos energija. Be fermentų aktyvinimo, taip pat veikia ir nervinio impulso perdavimą bei miofibrilių susitraukimą. Todėl magnis yra pagrindinis elementas energijos produkcijoje ir aerobiniuose bei anaerobiniuose pratimuose.

Magnio citratas- tai lengvai prieinama magnio forma, kuri leidžia organizmui lengviau jį pasisavinti. Mūsų magnio citrato sudėtis yra standartizuota iki apie 15% magnio kiekio.

Įspėjimas: magnio citratas gali sukelti viduriavimą, todėl gali tekti pritaikyti ‘siūlomą vartojimą’ pagal savo asmeninius pageidavimus. Jei patirsite viduriavimą, sumažinkite vartojamos porcijos dydį.

Vartojimo porcija – 2.5g

Iš viso porcijų – 100 (250g), 200 (500g)

Produkto maistingumas

1 porcijoje *RPN
Magnis 400 mg 107%

 

* Rekomenduojama paros norma vidutiniam suaugusiam žmogui (8400 kJ/2000 kcal)

Produkto maistingumas yra sudarytas pagal paprastą, be papildomų skonių produktą, renkantis alternatyvų skonį, produkto maistingumas gali kisti.

Žymos:

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Galutinis įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

[wpml_language_selector_footer]

PapilduKaina.lt yra nešališkas maisto papildų informacijos šaltinis, suteikiantis galimybę visiems vartotojams vertinti ir palikti atsiliepimus apie jų naudotus papildus.

 

Atsakomybės apribojimas: Atsiliepimai rasti šioje svetainėje yra tik vartotojų subjektyvi nuomonė ir nebūtinai atspindi produkto kokybę.

 

Kai kuriuos nuorodos esančios šioje svetainėje yra reklaminio tipo arba į partnerių svetaines, uždirbančios svetainės savininkui ir darbuotojams komisinius bei padedančios išlaikyti svetainę. Bet tai jokiu būdu neįtakoją atsiliepimų apie produktų kokybę.

 

PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

 

Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

 

© 2015-2020 PapilduKaina.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo Politika / Atsakomybės Apribojimas

PapilduKaina.lt
Logo
Register New Account
Shopping cart