MyProtein Organinis Žemės Riešutų Sviestas 1000 g

€11,99

Geriausia kaina: myprotein.ltmyprotein.lt
Žiūrėti
Gauti pranešimą apie sumažėjusią kainą
×
Pranešti man, kai kaina sumažės
Prekė:: ORGANINIS ŽEMĖS RIEŠUTŲ SVIESTAS - €11,99
Paskutinį kartą atnaujinta: 2019 rugpjūčio 22 23:15 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
Atnaujinta - 2017.09.21Žemiau pateikta informacija priklauso Myprotein.lt svetainei

Kas yra organinis žemės riešutų sviestas?

Pagaminta iš 100% grynų kepintų žemės riešutų, „Myprotein Organic Peanut Butter“ yra sumaltas į vientisos tekstūros aliejinę masę.

Kokia organinio žemės riešutų sviesto nauda?

Organinis riešutų sviestas yra puikus baltymų ir magnio šaltinis. Magnis sumažina nuovargį, palaiko normalią baltymų funkciją ir raumenų sintezę.

Riešutai, naudojamai mūsų žemės riešutų svieste, yra pakepinti kartu su savo natūralia rusva odele, ir vėliau sumalami į gardžią masę. Daugiau visiškai nieko nėra pridėta kuriant šį žemės riešutų sviestą, tad tai yra natūralus ir sveikas pasirinkimas, neturintis pridėtos druskos, cukraus ar palmių aliejaus.

MyProtein.lt 32% nuolaidų kuponas

MyProtein.lt

Kam tinkmas organinis žemės riešutų sviestas?

Organinis žemės riešutų sviestas yra puikus pasirinkimas vegetarams ir veganams, norint padidinti suvartojamų baltymų kiekį, nes 100 g produkte yra 30g baltymų. Kadangi tai yra niacino, biotino, magnio ir cinko šaltinis, organinis žemės riešutų sviestas yra puikus spasirinkimas, norint palaikyti sveiką mitybą.

Kaip galima vartoti organinį žemės riešutų sviestą?

Mūsų organinis žemės riešutų sviestas yra puikus pertepimas švariems užkandžiams, tokiems kaip ryžių pyragai, krekeriai, pilno grūdo skrebučiai, taip pat puikiai tinka su vaisiais, pavyzdžiui, obuoliais ar bananais. Jūs taip pat galite pasigaminti gardžius, riešutų skonio kokteilius, įdėjus šaukštą žemės riešutų sviesto. Žemės riešutų sviestas gali būti vartojamas bet kuriuo dienos metu, o įdėjus truputi į savo prieš treniruotes vartojamą užkandį, gausite puikų ir ilgai išliekantį energijos pliūpsnį.

Įvertinimų vidurkis 8.8

Žymos:

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Galutinis įvertinimas

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Register New Account
Atnaujinti slaptažodį