Top 5

Kokosų aliejus, kainos ir vietos kur geriausia pirkti internete

Geriausią kainos ir kiekio santykį turintys produktai

1 MyProtein “COCONPURE” Nerafinuotas Kokosų Aliejus 460g.

MyProtein “COCONPURE” Nerafinuotas Kokosų Aliejus 460g.

"Coconpure" yra daugiafunkcinis kokosų aliejus, laikomas sveikiausiu maistiniu aliejumi dėl savo unikalios sudėties, turinčios prisotintų riebalų, kuriuose yra lauro rūgščių ir vidutinio ilgio grandinės trigliceridų. Naudojami kokosai yra 100% natūralūs ir derlius imamas nuo specialiai auginamų palmių medžių gražiajame Azijos žemyne.

8.9
2 Real Pharm Kokosų aliejus 1kg. Nerafinuotas

Real Pharm Kokosų aliejus 1kg. Nerafinuotas

Kokosų aliejus gali būti vartojamas kaip maisto papildas, stiprinantis imuninę sistemą, suteikiantis energijos, gerinantis virškinimą, skydliaukės veiklą ir bendrą savijautą.

8.8
3 Ekologiškas šalto spaudimo kokosų aliejus AMRITA, 500 ml

Ekologiškas šalto spaudimo kokosų aliejus AMRITA, 500 ml

Ekologiškas tyras maistinis kokosų aliejus yra subtilaus skonio, turintis švelnų ir tyrą jaunų kokoso riešutų kvapą. Kokoso riešutų aliejus gali būti naudojamas: vegetariškiems, veganiškiems, azijietiškiems patiekalams, saldėsiams, kepiniams ar padažams gaminti.

8.7
4 KTC Rafinuotas kokosų aliejus, 500 ml

KTC Rafinuotas kokosų aliejus, 500 ml

Neutralaus skonio ir kvapo, rafinuotas kokosų aliejus, KTC, 500 ml. Kokosų aliejus - ir maistui, ir grožiui! Aliejus yra pagamintas iš šviežio kokoso riešuto minkštimo, bekvapis.

8.6
5 Real Pharm Kokosų aliejus 1kg. Rafinuotas

Real Pharm Kokosų aliejus 1kg. Rafinuotas

Rafinuotas kokosų aliejus yra natūralus kitų aliejų, sviesto ar margarino pakaitalas. 100% natūralus kokosų aliejus tinka sveiko maisto gaminimui. Tinka padažams, troškiniams gaminti, salotoms gardinti. Arba galima tiesiog tepti ant duonos. Sudėtyje nėra laktozės ir glitimo. 

8.5

Viskas ką reiktų žinoti apie kokosų aliejų

Informacija vartotojui

Kokosų aliejus kaina
Turinys

Kokosų aliejus yra produktas, išgaunamas iš kokoso riešutų. Kokosų aliejus veiksmingiausias, kai jo paros dozė siekia 7,7–15 g. Šiame kiekyje yra apie 5–10 g vidutinės grandies trigliceridų.

Jie sudaro didžiąją dalį kokoso aliejaus (65%). Tyrimai parodė, kad pakeičiant kalorijas šios rūšies riebalais, bet neviršijant dienos kalorijų normos, gali sumažėti antsvorio lygis. Tai ypač pasakytina apie ženklų antsvorį turinčius asmenis.

Kokosų aliejus turtingas ne tik trigleciridų, bet ir naudingų mūsų organizmui vitaminų (vitaminų E, C) bei sterolių („gerųjų riebalų“). Manoma, kad, dėl pastarųjų medžiagų poveikio, kokosų aliejus reguliuoja blogojo ir gerojo cholesterolio santykį, teigiamai veikdamas širdies ir kraujagyslių sveikatą.

Kokosų aliejus pasižymi apsauginiu ir drėkinamuoju poveikiu plaukams; naudingas jautrios odos priežiūrai ir gali turėti teigiamą poveikį atopiniam dermatitui, suteikdamas papildomą, antibakterinį poveikį.

Kokosų aliejus – naudingas produktas. Vis dėlto, svarbu atkreipti dėmesį, kad, naudojant jį maisto ruošimui, pakartotinas kaitinimas gali būti žalingas. Tačiau, tai pasakytina ir apie kitų rūšių aliejų.

Renkama mokslinė medžiaga straipsniui..

[wpml_language_selector_footer]

PapilduKaina.lt yra nešališkas maisto papildų informacijos šaltinis, suteikiantis galimybę visiems vartotojams vertinti ir palikti atsiliepimus apie jų naudotus papildus.

 

Atsakomybės apribojimas: Atsiliepimai rasti šioje svetainėje yra tik vartotojų subjektyvi nuomonė ir nebūtinai atspindi produkto kokybę.

 

Kai kuriuos nuorodos esančios šioje svetainėje yra reklaminio tipo arba į partnerių svetaines, uždirbančios svetainės savininkui ir darbuotojams komisinius bei padedančios išlaikyti svetainę. Bet tai jokiu būdu neįtakoją atsiliepimų apie produktų kokybę.

 

PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

 

Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

 

© 2015-2020 PapilduKaina.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo Politika / Atsakomybės Apribojimas

PapilduKaina.lt
Logo
Register New Account
Atnaujinti slaptažodį