MyProtein „COCONPURE“ Nerafinuotas Kokosų Aliejus 460g.

€12,32

Geriausia kaina: myprotein.ltmyprotein.lt
Žiūrėti
Gauti pranešimą apie sumažėjusią kainą
×
Pranešti man, kai kaina sumažės
Prekė:: "COCONPURE" (KOKOSŲ ALIEJUS) - €12,32
Paskutinį kartą atnaujinta: 2019 gegužės 23 3:33 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.
Atnaujinta - 2017.09.28Žemiau pateikta informacija priklauso Myprotein.lt svetainei

Kas yra „Coconpure“ (kokosų aliejus)?

„Coconpure“ yra daugiafunkcinis kokosų aliejus, laikomas sveikiausiu maistiniu aliejumi dėl savo unikalios sudėties, turinčios prisotintų riebalų, kuriuose yra lauro rūgščių ir vidutinio ilgio grandinės trigliceridų. Naudojami kokosai yra 100% natūralūs ir derlius imamas nuo specialiai auginamų palmių medžių gražiajame Azijos žemyne. Taip pat savo sudėtyje neturi jokių genetiškai modifikuotų organizmų ir šis aliejus nebuvo hidrintas, balintas, rafinuotas ar jo kvapas buvo pakeistas.

MyProtein.lt 32% nuolaidų kuponas

MyProtein.lt

Kokosų aliejaus nauda

Galima naudoti kaip maisto priedą, nes jis yra atsparus karščiui, tad tinka ir kepimui.

Kam skirtas „Coconpure“?

Tai puikus pasirinkimas kiekvienam, ieškančiam sveikų riebalų, tinkamų maisto gaminimui, arba norinčiam padidinti bendrą suvartojamų kalorijų normą.

Daugiau informacijos apie kokosų aliejų rasite mūsų straipsnyje; Coconut Oil Benefits, Dosage & Usage.

Mūsų klientų mitybos pasirinkimai yra itin svarbūs mums. Kadangi šis produktas yra gaminamas, naudojant ingridientus ir kitas pagalbines priemones, tinkamas veganiškai mitybai, prašome atkreipti dėmesį, kad pieno produktų milteliai yra taip pat gaminami, naudojant tuos pačius įrenginius ir gali pasitaikyti pastarųjų produktų pėdsakų labai mažomis dozėmis.

Prašome atkreipti dėmesį, kad šio produkto etiketės pateiktos angliškai. Taip pat aprašymas galimas ir prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių kalbomis ant pačios pakuotės.

Žymos:

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

   Palikite atsiliepimą

   Galutinis įvertinimas

   Spam'ui sumažinti, šioje svetainėje naudome Akismet. Kaip naudojami komentarų duomenys skaitykite čia.

   Register New Account
   Atnaujinti slaptažodį
   MYPROTEIN.LT Gimtadienio Pasiūlymas tik mūsų svetainės lankytojams!
   Iki gegužės 24d. su mūsų kupono kodu : PAPILDUKAINA svetainės myprotein.lt pirkinių krepšelyje, gausite 35% nuolaidą, o nuo gegužės 24d. iki 28d. - 36% nuolaidą visoms prekėms.
   2019 (C) Visos teisės saugomos.