MyProtein Impact Whey Protein

MyProtein Išrūgų proteinas

Papildo sudėtis praturtinta svarbiausiomis amino rūgštimis. Todėl, vartodami šį papildą, gausite 4,5 gramų BCAA amino rūgščių ir 3,6 gramus Gliutamino. Šio papildo vienos porcijos sudėtyje yra 21 gramas baltymų ir tik 1,9 gramų riebalų, bei 1 gramas angliavandenių. Papildas subalansuotas taip, kad gautumėte reikalingiausias raumenų formavimui ir palaikymui reikalingas medžiagas.

MyProtein.lt 32% nuolaidų kuponas
MyProtein.lt
SupplementReviews.com
85 %
Labdoor.com
84 %
Bodybuilding.com
81 %
Įvertinimų vidurkis 8.4
Privalumai:
  • Labai palanki kaina;
  • Santykinai patogus vartojimas (priklausomai nuo konkretaus vartotojo atsiliepimų);
  • Lygiagrečiai laikantis taisyklingos mitybos, padeda greičiau pasiekti trokštamų kūno formavimo rezultatų.
Trūkumai:
  • Santykinai prastas skonis ir sunkiai suplakamas, net vartojant blenderį (taip pat, tai tik dalies vartotojų nuomonė).

 

Atnaujinta - 2018.01.16Žemiau pateikta informacija priklauso Myprotein.lt svetainei

Išrugų Proteinas, kas tai?

Išrugų Proteinas yra gaminamas iš 100% aukščiausios rūšies išrugų koncentrato ir turi 20g baltymų vienoje porcijoje (80%). Jame taipogi yra sudėtinis amino rūgščių mišinys, kuris suteikia visas esmines amino rugštis (EAA) bei daugiau nei 2g Leucino per porciją. Jeigu jūs ieškote aukščiausios kokybės išrugų proteino, kuris turi puikų skonį ir itin gerą kainą, jūs jį radote.

Mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti didžiulį skonių pasirinkimą. Pasirinkite iš tokių klasikinių skonių kaip šokolado ar vanilės, arba naujai atrastų kaip Tiramisu, Rabarbarų ir Saldaus Kremo arba Citrinų Sūrio Pyrago.

Kokia proteino nauda?

Tai yra puikus pasirinkimas visų rūšių atletams ir sportuojantiems žmonėms, tam kad pasiektumėte savo tikslus. Aukštas proteino suvartojimas prisideda prie liesos raumeninės masės augimo ir raumenų atsistatymo. Šis baltymiis kokteilis taipogi turi daugiau nei 40 skonių, tokių kaip Sausainių ir Grietinėles, Rabarbarų ir Saldaus Kremo, Vasaros Vaisių ir daugybę natūralių skonių.

Kas gali jį vartoti?

Šis proteinas idealus visiems kurie nori padidinti suvartojamų baltymų kiekį. Rekomenduojama vartoti prieš arba po treniruotės, arba bet kuriuo metu, tam kad padidinti suvartojamų baltymų kiekį.

Kaip vartoti šį proteiną.

Išrugų proteinas yra greitai pasisavinamas, todėl idealiausia jį būtų vartoti po treniruotės. Jį galima gerti su vandeniu ar pienu kaip kokteilį, arba sumaišyti su mėgstamu graikišku jogurtu ar trintais vaisiais. Mes taipogi turime platų pasirinkimą receptų, kaip panaudoti proteiną, mūsų Receptų Zonos Puslapyje.

Ši apžvalga yra sudaryta iš vartotojų atsiliepimų rastų internete, kuri gali nebūtinai atspindėti atspindi papildo MyProtein Impact Whey Protein kokybę. Tad kviečiame visus išbandžiusius šį produktą, prisidėti prie jo įvertinimo, paliekant su atsiliepimą puslapio apačioje

Žymos:

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Galutinis įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

[wpml_language_selector_footer]

PapilduKaina.lt yra nešališkas maisto papildų informacijos šaltinis, suteikiantis galimybę visiems vartotojams vertinti ir palikti atsiliepimus apie jų naudotus papildus.

 

Atsakomybės apribojimas: Atsiliepimai rasti šioje svetainėje yra tik vartotojų subjektyvi nuomonė ir nebūtinai atspindi produkto kokybę.

 

Kai kuriuos nuorodos esančios šioje svetainėje yra reklaminio tipo arba į partnerių svetaines, uždirbančios svetainės savininkui ir darbuotojams komisinius bei padedančios išlaikyti svetainę. Bet tai jokiu būdu neįtakoją atsiliepimų apie produktų kokybę.

 

PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

 

Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

 

© 2015-2020 PapilduKaina.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo Politika / Atsakomybės Apribojimas

PapilduKaina.lt
Logo
Register New Account
Shopping cart