MyProtein Impact Whey Isolate

9

€25,49

Geriausia kaina: myprotein.ltmyprotein.lt
MyProtein Impact Whey Isolate
MyProtein Impact Whey Isolate
€25,49
Didelė baltymų koncentracija;
Mažas riebalų kiekis;
Mažiau dirbtinių saldiklių;
Geras pagrindinių ir papildomų sudedamųjų dalių santykis.

Bioaktyvus Išrūgų Proteino Izoliatas

Baltymų vartojimas prieš ir po treniruotės – būtinas raumenų atsistatymui. Tačiau, kartais pradedantieji sportininkai suvartoja nesubalansuotą baltymų kiekį, gaunamą tiek iš mitybos, tiek iš papildų. Kaip teigia šio papildo gamintojas, Impact Whey Isolate, buvo sukurtas su tikslu kontroliuoti sportuojančio asmens raumenų atsistatymą ir vystymąsi saugiu būdu, t. y. subalansuota papildo sudėtimi.

MyProtein.lt 32% nuolaidų kuponas
MyProtein.lt
SupplementReviews.com
89 %
Labdoor.com
91 %
Bodybuilding.com
90 %
Įvertinimų vidurkis 9
PROS:
  • Didelė baltymų koncentracija;
  • Mažas riebalų kiekis;
  • Mažiau dirbtinių saldiklių;
  • Geras pagrindinių ir papildomų sudedamųjų dalių santykis.
CONS:
  • Greitai pakintantis pirminis malonus papildo skonis;
  • Šviežumo išlaikymo atžvilgiu, pakuotė yra mažiau tinkama.

 

Atnaujinta - 2018.01.16Žemiau pateikta informacija priklauso Myprotein.lt svetainei

Kas yra Išrugų Izoliatas?

Išrugų Izoliatas yra pats tyriausias proteinas, jį sudaro virs 90% baltymų, jis turi mažai riebalų (0.25g) ir angliavandenių, (0.17g) vienoje porcijoje, tai yra daug mažiau lyginant su kitais proteino milteliais. Šis proteinas turi platų amino rugščių pasirinkimą, įskaitant visas esmines amino rūgštis (EAA’s) bei daugiau nei 2 gramus leucino vienoje porcijoje.

Išrugų Izoliato Nauda

Išrugų Izoliatas yra idealus kiekvienam kuris nori padidint suvartojamų baltymų kiekį pries arba po treniruotės. Dėl aukšto baltymų kiekio (22g Vienoje Porcijoje) šis proteinas prisidės prie augimo ir raumeninės masės. Išrugų Izoliatas yra parduodamas įvairiausių skonių iskaitant natūralius skonius.

Kam Išrugų Izoliatas tinkamas?

Išrugų Izoliatas (WPI) yra idealus visiems norintiems padidinti suvartojamų baltymų kiekį. Išrugų Izoliatas yra idealus tiems kurie nori priaugti raumeninės masės, numesti svorio bei raumenų atsistatyme.

Kaip gerti Išrugų Izoliatą?

Rekomenduojama Išrugų Izoliatą vartoti prieš arba po treniruotės, arba bet kuriuo metu , norint padidinti suvartojamų baltymų iekį. Išrugų Izoliatas yra puikus geriamas kaip kokteilis, arba ji galite naudoti pyragams ir desertams.

Ši apžvalga yra sudaryta iš vartotojų atsiliepimų rastų internete, kuri gali nebūtinai atspindėti atspindi papildo MyProtein Impact Whey Isolate kokybę. Tad kviečiame visus išbandžiusius šį produktą, prisidėti prie jo įvertinimo, paliekant su atsiliepimą puslapio apačioje

Žymos:

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Galutinis įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

[wpml_language_selector_footer]

PapilduKaina.lt yra nešališkas maisto papildų informacijos šaltinis, suteikiantis galimybę visiems vartotojams vertinti ir palikti atsiliepimus apie jų naudotus papildus.

 

Atsakomybės apribojimas: Atsiliepimai rasti šioje svetainėje yra tik vartotojų subjektyvi nuomonė ir nebūtinai atspindi produkto kokybę.

 

Kai kuriuos nuorodos esančios šioje svetainėje yra reklaminio tipo arba į partnerių svetaines, uždirbančios svetainės savininkui ir darbuotojams komisinius bei padedančios išlaikyti svetainę. Bet tai jokiu būdu neįtakoją atsiliepimų apie produktų kokybę.

 

PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

 

Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

 

© 2015-2020 PapilduKaina.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo Politika / Atsakomybės Apribojimas

PapilduKaina.lt
Logo
Register New Account
Shopping cart