MyProtein Impact Whey Isolate

€25,49

Geriausia kaina: myprotein.ltmyprotein.lt
Žiūrėti
Gauti pranešimą apie sumažėjusią kainą
×
Pranešti man, kai kaina sumažės
Prekė:: IMPACT WHEY ISOLATE 1kg - €25,49
Paskutinį kartą atnaujinta: 2019 rugpjūčio 21 0:51 (Info)
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on [relevant Amazon Site(s), as applicable] at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

Bioaktyvus Išrūgų Proteino Izoliatas

Baltymų vartojimas prieš ir po treniruotės – būtinas raumenų atsistatymui. Tačiau, kartais pradedantieji sportininkai suvartoja nesubalansuotą baltymų kiekį, gaunamą tiek iš mitybos, tiek iš papildų. Kaip teigia šio papildo gamintojas, Impact Whey Isolate, buvo sukurtas su tikslu kontroliuoti sportuojančio asmens raumenų atsistatymą ir vystymąsi saugiu būdu, t. y. subalansuota papildo sudėtimi.

MyProtein.lt 32% nuolaidų kuponas

MyProtein.lt
SupplementReviews.com
89 %
Labdoor.com
91 %
Bodybuilding.com
90 %
Įvertinimų vidurkis 9
PROS:
  • Didelė baltymų koncentracija;
  • Mažas riebalų kiekis;
  • Mažiau dirbtinių saldiklių;
  • Geras pagrindinių ir papildomų sudedamųjų dalių santykis.
CONS:
  • Greitai pakintantis pirminis malonus papildo skonis;
  • Šviežumo išlaikymo atžvilgiu, pakuotė yra mažiau tinkama.

 

Atnaujinta - 2018.01.16Žemiau pateikta informacija priklauso Myprotein.lt svetainei

Kas yra Išrugų Izoliatas?

Išrugų Izoliatas yra pats tyriausias proteinas, jį sudaro virs 90% baltymų, jis turi mažai riebalų (0.25g) ir angliavandenių, (0.17g) vienoje porcijoje, tai yra daug mažiau lyginant su kitais proteino milteliais. Šis proteinas turi platų amino rugščių pasirinkimą, įskaitant visas esmines amino rūgštis (EAA’s) bei daugiau nei 2 gramus leucino vienoje porcijoje.

Išrugų Izoliato Nauda

Išrugų Izoliatas yra idealus kiekvienam kuris nori padidint suvartojamų baltymų kiekį pries arba po treniruotės. Dėl aukšto baltymų kiekio (22g Vienoje Porcijoje) šis proteinas prisidės prie augimo ir raumeninės masės. Išrugų Izoliatas yra parduodamas įvairiausių skonių iskaitant natūralius skonius.

Kam Išrugų Izoliatas tinkamas?

Išrugų Izoliatas (WPI) yra idealus visiems norintiems padidinti suvartojamų baltymų kiekį. Išrugų Izoliatas yra idealus tiems kurie nori priaugti raumeninės masės, numesti svorio bei raumenų atsistatyme.

Kaip gerti Išrugų Izoliatą?

Rekomenduojama Išrugų Izoliatą vartoti prieš arba po treniruotės, arba bet kuriuo metu , norint padidinti suvartojamų baltymų iekį. Išrugų Izoliatas yra puikus geriamas kaip kokteilis, arba ji galite naudoti pyragams ir desertams.

Ši apžvalga yra sudaryta iš vartotojų atsiliepimų rastų internete, kuri gali nebūtinai atspindėti atspindi papildo MyProtein Impact Whey Isolate kokybę. Tad kviečiame visus išbandžiusius šį produktą, prisidėti prie jo įvertinimo, paliekant su atsiliepimą puslapio apačioje

Žymos:

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Galutinis įvertinimas

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Register New Account
Atnaujinti slaptažodį