Dymatize Elite Whey Protein

Dymatize Elite Išrūgų proteinas

Gamintojų teigimu, papildas tinkamas ruošiantis sunkiai treniruotei, siekiant raumenų atsistatymo po intensyvios treniruotės sporto klube ar tiesiog norint papildyti organizmo baltymų atsargas. Kiekvienoje Dymatize Elite Whey Protein porcijoje yra 25 gramai greitai virškinamų ir gerai įsisavinamų išrūgų baltymų, įtraukiant išrūgų baltymų koncentratą, išrūgų baltymų izoliatą ir peptidus (amino rūgščių jungtis).

SupplementReviews.com
83 %
Labdoor.com
68 %
Bodybuilding.com
87 %
Įvertinimų vidurkis 7.9
Privalumai:
  • Sudėtyje nėra gliuteino. Taigi tinka alergiškiems žmonėms.
  • Aukštas baltymų kiekis vienoje porcijoje.
  • Santykinai geras skonis (skirtingų vartotojų vertinimai varijuoja);
Trūkumai:
  • Kaip ir bet kuris produktas, sudėtyje turintis natūralių pieno produktų, šiuo atveju, išrūgų, netinka alergiškiems laktozei žmonėms;
  • Kiek aitrokas skonis (taikytina ne visų vartotojų atsiliepimams).

Ši apžvalga yra sudaryta iš vartotojų atsiliepimų rastų internete, kuri gali nebūtinai atspindėti atspindi papildo Dymatize Elite Whey Protein kokybę. Tad kviečiame visus išbandžiusius šį produktą, prisidėti prie jo įvertinimo, paliekant su atsiliepimą puslapio apačioje

Žymos:

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Galutinis įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

[wpml_language_selector_footer]

PapilduKaina.lt yra nešališkas maisto papildų informacijos šaltinis, suteikiantis galimybę visiems vartotojams vertinti ir palikti atsiliepimus apie jų naudotus papildus.

 

Atsakomybės apribojimas: Atsiliepimai rasti šioje svetainėje yra tik vartotojų subjektyvi nuomonė ir nebūtinai atspindi produkto kokybę.

 

Kai kuriuos nuorodos esančios šioje svetainėje yra reklaminio tipo arba į partnerių svetaines, uždirbančios svetainės savininkui ir darbuotojams komisinius bei padedančios išlaikyti svetainę. Bet tai jokiu būdu neįtakoją atsiliepimų apie produktų kokybę.

 

PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

 

Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

 

© 2015-2020 PapilduKaina.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo Politika / Atsakomybės Apribojimas

PapilduKaina.lt
Logo
Register New Account
Shopping cart