MyProtein BCAA

€17,29

Geriausia kaina: myprotein.ltmyprotein.lt
Žiūrėti
Gauti pranešimą apie sumažėjusią kainą
×
Pranešti man, kai kaina sumažės
Prekė:: MyProtein BCAA - €17,29
Paskutinį kartą atnaujinta: 2020 15 kovo 2:44
× Product prices and availability are accurate as of the date/time indicated and are subject to change. Any price and availability information displayed on Amazon.com (Amazon.in, Amazon.co.uk, Amazon.de, etc) at the time of purchase will apply to the purchase of this product.

MyProtein BCAA Aminorūgštys

Maisto papildas skirtas sportuojantiems bei aktyviai gyvenantiems asmenims. Produktas sudarytas iš amino rūgščių – leucino, izoleucino ir valino, kurios produkto sudėtyje jungiasi santykiu 2:1:1. Amino rūgštys yra būtinos raumenų augimui, padeda palaikyti optimalią fizinę formą treniruotės metu, skatina greitesnį atsigavimą po treniruotės. Organizme šios medžiagos nėra sintetinamos, todėl būtina suvartoti iš maisto šaltinių.

MyProtein.lt 32% nuolaidų kuponas
MyProtein.lt
Labdoor.com
88 %
Bodybuilding.com
92 %
Įvertinimų vidurkis 9
PROS:
 • Lengva paruošti
 • Greit įsisavinama
 • Gera sudėtis bei geras amino rūgščių santykis
 • Didelė skonių įvairovė
 • Tinka propaguojantiems įvairias sporto rūšis
CONS:
 • Sintetiniai kvapikliai
 • Sintetiniai dažikliai
 • Vartotojų nuomone - nenatūralus skonis

Ši apžvalga yra sudaryta iš vartotojų atsiliepimų rastų internete, kuri gali nebūtinai atspindėti atspindi papildo MyProtein BCAA kokybę. Tad kviečiame visus išbandžiusius šį produktą, prisidėti prie jo įvertinimo, paliekant su atsiliepimą puslapio apačioje

Žymos:

1 komentaras

  Palikite atsiliepimą

  Galutinis įvertinimas

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  [wpml_language_selector_footer]

  PapilduKaina.lt yra nešališkas maisto papildų informacijos šaltinis, suteikiantis galimybę visiems vartotojams vertinti ir palikti atsiliepimus apie jų naudotus papildus.

   

  Atsakomybės apribojimas: Atsiliepimai rasti šioje svetainėje yra tik vartotojų subjektyvi nuomonė ir nebūtinai atspindi produkto kokybę.

   

  Kai kuriuos nuorodos esančios šioje svetainėje yra reklaminio tipo arba į partnerių svetaines, uždirbančios svetainės savininkui ir darbuotojams komisinius bei padedančios išlaikyti svetainę. Bet tai jokiu būdu neįtakoją atsiliepimų apie produktų kokybę.

   

  PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

   

  Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

   

  © 2015-2020 PapilduKaina.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo Politika / Atsakomybės Apribojimas

  PapilduKaina.lt
  Logo
  Register New Account
  Atnaujinti slaptažodį