MyProtein.lt maisto papildų kainos ir atsiliepimai

MyProtein.lt maisto papildų kainos ir atsiliepimai

15% nuolaidų kuponas skirtas specialiai PapilduKaina.lt lankytojams.

Šį kartą išbandžiau MyProtein.lt produkciją. MyProtein yra didele ir gerai žinoma maisto papildų bendrovė Jungtinėje Karalystėje. Tačiau visai neseniai ši kompanija atvėrė duris Lietuvos rinkai ir ėmė sparčiai populiarėti dėl itin mažų kainų rinkoje. Ar gali būti, kad mažos kainos atsižvelgia ir produktų kokybėje? Tai mes ir nusprendėme sužinoti.

MyProtein.lt apžvalga

MyProtein.lt vadybininkas mūsų skaitytojams taip pat suteikė 32% nuolaidos kuponą visoms prekėms. Tačiau tai neįtakojo šios apžvalgos įvertinimo. Žemiau esantį kuponą galite nukopijuoti ir panaudoti MyProtein.lt prekių krepšelyje.

MyProtein.lt 32% nuolaidų kuponas
MyProtein.lt maisto papildų kainos ir atsiliepimai

Užsisakiau kelis produktus iš „Populiariausios Prekės” skyrelio:

 1. Impact Whey – užsisakiau 20 mėginių, 10 skirtingų skonių, tam kad išbandyti kiekvieną.
 2. BCAA . Skonis – uogų užtaisas.
 3. CREAPURE® Kreatino Monohidratas. Mėlynųjų aviečių skonio.
 4. L-Glutaminas. Be skonio.
 5. Baltyminių blynelių mišinį.
 6. Klevų sirupą. 0 cukraus, 0 riebalų ir tik 4 kcal/100g.

Be trijų paskutinių buvo galima ir apsieiti, bet smalsumas nugalėjo.

Pristatymas – 9,5/10

Myprotein.lt svetainėje teigiama, kad pristatymas užtrunka 5-7 darbo dienas DPD kurjeriu į namus. Užsakymą atlikau vėlai šeštadienį vakare, tad prekes tikėjausi gauti arba penktadienį arba sekančios savaitės pirmadienį. Tačiau, kurjerio skambučio sulaukiau jau ketvirtadienį, anksčiau negu tikėtasi, tad čia už greitą pristatymą, galima uždėti didelį pliusą.

Prisatymo kaina:

 • 5,99€ užsakymams už mažiau nei 30€
 • 2,99€ užsakymams už 30-49€
 • Nemokamas pristatymams – užsakymams virš 49€

Pristatymo laikas tikras nėra ilgas turint omenyje tai, kad produktai keliauja iš UK. Perkant iš kitų lietuviškų svetainių, vidutinis pristatymo laikas 2-3 dienos. Na, o prekių pristatymo kaina nieko nenusileidžia ir lietuviškoms įmonėms.

Prekių supakavimas – 10/10

Prekės atvyko supakuotos į vieną didelę dėžę, pridėtą oro pagalvių (maišelių) turiniui apsaugoti. Jokių pažeidimų pakuotėms nerasta.

Man, asmeniškai, labiau patinka kai papildai laikomi plastikinėje taroje, nei maišeliuose. Tačiau, aš šį kartą leidausi į kelionę todėl apsidžiaugiau, jog galėsiu pasiimti papildus kartu ir jie neužims tiek daug vietos bei mažiau svers.

Kalbant apie svorį, nusprendžiau pasverti kiekvieną maišelį ir patikrinti ar atitinka ant pakuotės nurodytą svorį.

Visi produktai svėrė šiek tiek daugiau nei nurodyta ant pakuotės. Tad atmetus pakuotės svorį turėtų sverti tiksliai ar net šiek tiek daugiau nei nurodyta.

Skonis – 8/10

Skonis tikriausiai vienas svarbesnių aspektų, kai kalbama apie maisto papildus. Kiekvienas norime bent jau kažkiek mėgautis tuo ką vartosime kiekvieną dieną ateinantį mėnesį ar du.

Žinoma, skonis subjektyvus dalykas. Ir kas patiko/nepatiko man, nebūtinai atitiks ir Jūsų nuomone. Tačiau štai mano pastebėjimai ir įvertinimai:

BCAA uogų užtaisas – 7/10. Nemeluosiu, tai nebuvo pačios skaniausios amino rūgštys, kurias esu gėręs. Aš paprastai įpratęs visas BCAA maišyti su 300ml vandens. Tačiau su šiomis, bent jau man, 300ml buvo per daug, nes praktiškai nejaučiau skonio. Šiuo metu, aš jas maišau su 200-250ml vandens, kas tikrai pagerina situaciją. Instrukcijose nurodoma 250-350ml.

CREAPURE® Kreatino Monohidratas. Mėlynųjų aviečių skonio. – 8/10. Šis skonis man buvo labiau prie širdies. Tačiau skirtingai nei uogų užtaisas, šis skonis buvo gan stiprus su minimaliu kiekiu vandens.

Sumaišius Kreatiną ir BCAA kartu – 9/10. Taip, nustebau ir aš. Kai skonis vartojant šiuos produktus atskirai nebuvo toks įspūdingas, sumaišius juos tapo beveik tobulas. Ir iš tikrųjų leido mėgautis vartojant šį kokteilį prieš treniruotę.

Impact Whey – 8,2/10. Baltymų miltelių skonius išrykiavau tokia tvarka, kad pirmiausia gerčiau tuos, kurių pavadinimai skamba ne taip patraukliai ir įdomiausius paliekant pabaigai. Kadangi, visų skonių turėjau po du maišelius. Pirmą ratą dariau su vandeniu, o antrą ratą – su liesu pienu.

Štai rezultatai su vandeniu:

 • Natūralus vanilės  – 5/10. Šis tiesa sakant, stipriai išgąsdino. Pamaniau, kad jeigu ir kiti bus tokie neskanūs, šis testavimas gali būti ne toks įdomus kaip tikėjausi. Nesakau, kad šis skonis buvo bjaurus, tikriausiai būčiau išvėręs ir mėnesį, jeigu būčiau turėjęs didesnį kiekį. Tačiau antrą kartą tikrai nepirkčiau.
 • Natūralus braškių  – 7/10. Šis buvo tikras palengvėjimas po vanilės, tačiau per daug vistiek nenudžiugino.
 • Braškių kremo – 7,5/10. Kaip jau tikriausiai supratot, aš nedidelis braškių mėgėjas.
 • Obuolių pyrago – 8/10. Situacija gerėja.
 • Natūralus šokolado – 8/10.
 • Karijos riešutų pyrago – 4/10. Tai buvo pats neskaniausias kokteilis kokį esu ragavęs.
 • Natūralus bananų – 8/10.
 • Šokoladinio pyrago – 8/10.
 • Tiramisu – 8,5/10.
 • Irisų – 8/10.

Rezultatai su liesu pienu:

 • Natūralus vanilės  – 7/10. Tikėjausi, kad geriant su pienu rezultatai bus geresni, bent negalvojau, kad tiek.
 • Natūralus braškių  – 8/10.
 • Braškių kremo – 8,5/10.
 • Obuolių pyrago – 9/10.
 • Natūralus šokolado – 9/10.
 • Karijos riešutų pyrago – 7/10.
 • Natūralus bananų – 9/10.
 • Šokoladinio pyrago – 9/10.
 • Tiramisu – 9,5/10.
 • Irisų – 9/10.
 • Baltyminių blynelių mišinys – 8/10.

Tiems, kurie mėgsta pasmaližiauti tačiau vengia anglevandenių ir riebalų, o gal tiesiog pavargo nuo baltymų skystoje formoje, šie blyneliai, manau puikus variantas. Žinoma, naivu tikėtis, kad jų skonis bus toks pats kaip blynelių pagamintų iš miltų, svieto ir cukraus. Tačiau galiu pasakyti, kad skonis tikrai nebuvo toks prastas. 250 gramų pakuotės užteko trims dideliems blynams.

Du iš jų maišiau su vandeniu ir vieną pabandžiau su pienu. Tiesa sakant, skonis praktiškai nesiskyrė. Tad, tie kurie vengia ir papildomų kalorijų gali drąsiai gamintis su vandeniu. Mano vertinimas skoniui 7,5/10. Paskaninus MyProtein klevų sirupu – 8/10. O dar geriau paskaninus bananais – 8,5/10. Bet paskutinio vertinimo neskaičiuosi, kadangi bananai neįeina į MyProtein produkciją. O ir paskaninti galima ir šokoladu, bet kam tada iš vis pirkti blynelius be cukraus.

Svetainė – 7/10

Gera žinia ta, kad Lietuviams jau prieinama lietuviška svetainės versija: myprotein.lt. Ne tokia gera – prie svetainės įmonė dar turi daug padirbėti, kad ją būtų galima vadinti lietuviška. Svetainėje tikrai daug naudingos informacijos, kaip kad rekomendacijos priklausomai nuo Jūsų tikslo ar sporto šakos. Tačiau visa ši informacija pateikiama rusų kalba. Nežinau kodėl, mano nuomone, jau geriau būtų angliškai.

Atnaujinta - 2017.05.09Neseniai “Jūsų tikslas” ir “Jūsų sportas” puslapiai buvo išversti į Lietuvių kalbą

Nemažai produktų vis dar turi angliškus aprašymus. Tačiau svetainei, kaip matau, dar tik keli mėnesiai ir situacija sparčiai gerėja ir vis daugiau produktų pridedami lietuviški aprašymai.

Vartotojo paskyra labai patogi ir aiški, visas pateikiama lietuvių kalba. Lengva atlikti registraciją ir apmokėjimą. Tiesa, negalėsite apmokėti, neprisijungę. Tad būtina užsiregistruoti.

Produktų kokybė – 9/10

Kokybę aš vertinu pagal tai, kaip lengvai išsimaišo ir susiplaka papildų milteliai. Šiuo atveju galiu vėl gi uždėti didelį pliusą, kadangi visi produktai, kuriuos aš turėjau susiplakė neįtikėtinai greitai. BCAA, Kreatinas ir L-Glutaminas ištirpo staigiai. Bet su pastaraisiai aš niekada neturėjau problemų. Va, su proteinu kartais iškyla problemų ir tikrai priklauso nuo gamintojo. Vieni išsiplaka greičiau, kitus kad ir kiek beplaktum, jaučiasi gumulėliai.

Tačiau su MyProtein Impact Whey nebuvo jokių problemų, beveik… Tiesa sakant, nežinau ar tai tiesiog produkcijos brokas ar kai kurie skoniai sunkiau išsiplaka, bet 2 iš 20-ties mano turėtų porcijų, pilnai neišsiplakė ir buvo jaučiami tirščiai. Tačiau su visais kitais nebuvo tokių problemų. Priešingai – jie išsiplakė daug greičiau nei daugumos kitų gamintojų. Pabandžiau ir be plaktuvėje esančios spiralės ir tai nebuvo jokių problemų.

Vienas iš tų kurie neišsiplakė buvo natūralus braškių, kitas irisų. Abu buvo plakti su vandeniu. Sekantį kartą plakant su pienu tokia problema nepasikartojo, todėl tikriausiai tai tik nedidelė produkcijos klaida, kuri man asmeniškai per daug nemaišo. Nemanau, kad ir skonis dėl to nukentėjo.

Beje, blyneliai išsikepė irgi puikiai (kuriuos aš kepiau pirmą kartą). Visos instrukcijos nurodytos ant pakuotės, tad net ir tiems kas visiškai nesupranta apie kepimą, neturėtų būti jokių problemų. Penkios minutės ir blyneliai paruošti.

Klientų aptarnavimas – 9/10

Tam, kad susisiekti su klientų aptarnavimo skyriumi taip pat reikalinga susikurti paskyrą. Nežinau ar tai protingas pasirinkimas iš MyProtein pusės, kadangi kai kurie klientai, nerandantys greito atsakymo, pasirenka apsipirkti kitur. Kita vertus, galbūt tai atsijoja nerimtus pirkėjus, tačiau tai tik mano nuomonė.

Tam, kad patikrinti klientų aptarnavimą aš susikūriau anoniminę paskyrą ir pavadinau ją Sandra. Iš šios paskyros išsiunčiau pranešimą su gal kiek kvailoku klausimu, tačiau aš tiesiog norėjau patikrinti, kaip greitai man bus atsakytą į klausimą, kurio negalima rasti jų „Dažnai užduodami klausimai” puslapyje. Štai mūsų pokalbis:

Mano užklausa buvo išsiųsta šeštadienį 14:26, atsakymas gautas tą pačią dieną 16:35. Atsakyta buvo palyginti tikrai greitai, turint omenyje, kad buvo šeštadienis. O išsiuntus užklausą atėjo automatinis pranešimas teigiantis:

„Jūsų užklausa yra priimta ir mes pasistengsime į ją atsakyti per artimiausias 24 valandas, tačiau esant itin dideliam užklausų skaičiui, atsakymas gali užtrukti šiek tiek ilgiau, todėl mes prašome savo klientų palaukti bent 48 valandas po užklausos išsiuntimo.”

Žinoma į mano klausimą nebuvo atsakytą visai tiksliai. Tačiau ir klausimas nebuvo labai protingas, nežinau kaip pats atsakyčiau į tokį klausimą, kadangi kaip ir minėjau skonis – subjektyvus dalykas. O Jelena, tikriausiai ir nėra bandžiusi visų jų produkcijos skonių. Tad, manau, pabijojo konkrečiai kažką rekomenduoti, kad vėliau nesusilauktų priekaištų.

Bet to matosi, kad į atsakymą darbo tikrai įdėjo, surasdama kiek skirtingų skonių galima pasirinkti kiekviename produkte.

Apibendrinimas

8.6 Bendras įvertinimas
MyProtein.lt įvertinimas

Dėl labai patrauklios kainos ir geros produktų kokybės, aš tikrai galėčiau rekomenduoti MyProtein produkciją, bent jau tiems, kam palaukti 5-7 dienas nėra didelė problema. Kai kurie, mano išbandyti skoniai nebuvo patys mėgstamiausi, tačiau iš didelio skonių pasirinkimo, manau, tikrai galima rasti sau patinkantį.

Pristatymas ir supakavimas
9.8
Skonis
8
Svetainė
7
Kokybė
9
Klientų aptarnavimas
9
PRIVALUMAI
 • Labai palanki kaina
 • Greitas klientų aptarnavimas
 • Puikus prekių įpakavimas
 • Santykinai greitas pristatymas
 • Puiki produktų kokybė
TRŪKUMAI
 • Paldų skoniu nusileidžia kai kuriems papildų gamintojams
 • Svetainė nėra 100% pritaikyta tik lietuviškai suprantantiems lankytojams
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus ir komentarus
MyProtein.lt 32% nuolaidų kuponas
MyProtein.lt maisto papildų kainos ir atsiliepimai

Kviečiu visus išbandžiusius MyProtein.lt produkciją, palikti savo atsiliepimą ir vertinimą apačioje. Tokiu būdu, vieni kitiems, palengvinsime papildų paiešką internete

MyProtein.lt maisto papildų kainos ir atsiliepimai
MyProtein.lt maisto papildų kainos ir atsiliepimai
1 komentaras
 1. 1.9
  Pristatymas ir supakavimas
  10
  Skonis
  80
  Svetainė
  10
  Kokybė
  80
  Klientų aptarnavimas
  10

  Išviso kam buvo sukurtas myprotein.lt?
  Nes jam atsiradus, siuntimas tiesiai iš UK pabrango gal kokius 5x, o sitie vistiek neturi sandėliu Lietuvoj, o siuncia is tos pacios UK. Plius iki siol UK n kartu geresnes nuolaidos, ryskiai PEREKUPU principu veikiantis puslapis… Jo atsiradimas vertinama tik neigiamai ir niekaip kitaip…

  Helpful(2) Unhelpful(0)You have already voted this

Palikite atsiliepimą

Galutinis įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

[wpml_language_selector_footer]

PapilduKaina.lt yra nešališkas maisto papildų informacijos šaltinis, suteikiantis galimybę visiems vartotojams vertinti ir palikti atsiliepimus apie jų naudotus papildus.

 

Atsakomybės apribojimas: Atsiliepimai rasti šioje svetainėje yra tik vartotojų subjektyvi nuomonė ir nebūtinai atspindi produkto kokybę.

 

Kai kuriuos nuorodos esančios šioje svetainėje yra reklaminio tipo arba į partnerių svetaines, uždirbančios svetainės savininkui ir darbuotojams komisinius bei padedančios išlaikyti svetainę. Bet tai jokiu būdu neįtakoją atsiliepimų apie produktų kokybę.

 

PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

 

Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

 

© 2015-2020 PapilduKaina.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo Politika / Atsakomybės Apribojimas

PapilduKaina.lt
Logo
Register New Account
Shopping cart