Dymatize Micronized Creatine

Dymatize Mikronizuotas Kreatinas

Kreatinas skirtas ieškantiems papildomo našumo treniruočių metu. Jis skirtas padidinti Jūsų jėgai trumpalaikėse, bet didelio intensyvumo reikalaujančiose treniruotėse. Kreatinas, tai medžiaga, kuri organizme dalyvauja pernešant ir saugant energiją ląstelėse. Kasdien, mažiausiai 4 savaites vartojant po 3 gramus kreatino, ženkliai padidėja šios medžiagos kiekis organizme, kartu, padidėja ir Jūsų jėga.

Labdoor.com
92 %
Bodybuilding.com
87 %
supplementreviews.com
77 %
Įvertinimų vidurkis 8.5
Privalumai:
 • Tinkamas veganams, nes jame nėra gliuteino ir laktozės;
 • Didina fizinę sportininkų jėgą;
 • Vartotojai pastebėjo, kad papildas naudingas ir liesos raumenų masės augimui;
Trūkumai:
 • Sunkiai paruošiamas, ne itin maišosi;
 • Kelia troškulį, tačiau, vartotojai šiam trūkumui randa ir atsvarą – jie pradeda vartoti daugiau skysčių.

Ši apžvalga yra sudaryta iš vartotojų atsiliepimų rastų internete, kuri gali nebūtinai atspindėti atspindi papildo Dymatize Micronized Creatine kokybę. Tad kviečiame visus išbandžiusius šį produktą, prisidėti prie jo įvertinimo, paliekant su atsiliepimą puslapio apačioje

Žymos:

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

   Palikite atsiliepimą

   Galutinis įvertinimas

   This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

   [wpml_language_selector_footer]

   PapilduKaina.lt yra nešališkas maisto papildų informacijos šaltinis, suteikiantis galimybę visiems vartotojams vertinti ir palikti atsiliepimus apie jų naudotus papildus.

    

   Atsakomybės apribojimas: Atsiliepimai rasti šioje svetainėje yra tik vartotojų subjektyvi nuomonė ir nebūtinai atspindi produkto kokybę.

    

   Kai kuriuos nuorodos esančios šioje svetainėje yra reklaminio tipo arba į partnerių svetaines, uždirbančios svetainės savininkui ir darbuotojams komisinius bei padedančios išlaikyti svetainę. Bet tai jokiu būdu neįtakoją atsiliepimų apie produktų kokybę.

    

   PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

    

   Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

    

   © 2015-2020 PapilduKaina.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo Politika / Atsakomybės Apribojimas

   PapilduKaina.lt
   Logo
   Register New Account
   Atnaujinti slaptažodį