MusclePharm Combat Powder

MusclePharm Combat Powder baltymų milteliai

Kaip teigia gamintojas, Combat 100% Protein Powder sukurtas individualiai besitreniruojantiems mėgėjams ir atletams, trokštantiems baltyminio papildo, kurio veikimas truktų ilgiau (lyginant su tradiciniais baltyminiais papildais), kuris padėtų raumenims atsistatyti ir augti. Šis papildas ir tiems sportininkams, kurie pasižymi didesniu baltymų poreikiu (kultūristai), arba tiems, kurie negauna pakankamai baltymų iš mitybos.

SupplementReviews.com
80 %
Labdoor.com
68 %
Bodybuilding.com
92 %
Įvertinimų vidurkis 8
Privalumai:
 • Lengvai paruošiamas;
 • Geras skonis;
 • Kainos ir kokybės santykis;
 • Gera sudėtis.
Trūkumai:
 • Kiek dirgina skrandį;
 • Kai kuriems vartotojams kaina didoka, nors kokybė pripažįstama kaip tinkama.

Ši apžvalga yra sudaryta iš vartotojų atsiliepimų rastų internete, kuri gali nebūtinai atspindėti atspindi papildo MusclePharm Combat Powder kokybę. Tad kviečiame visus išbandžiusius šį produktą, prisidėti prie jo įvertinimo, paliekant su atsiliepimą puslapio apačioje

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

   Palikite atsiliepimą

   Galutinis įvertinimas

   This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

   [wpml_language_selector_footer]

   PapilduKaina.lt yra nešališkas maisto papildų informacijos šaltinis, suteikiantis galimybę visiems vartotojams vertinti ir palikti atsiliepimus apie jų naudotus papildus.

    

   Atsakomybės apribojimas: Atsiliepimai rasti šioje svetainėje yra tik vartotojų subjektyvi nuomonė ir nebūtinai atspindi produkto kokybę.

    

   Kai kuriuos nuorodos esančios šioje svetainėje yra reklaminio tipo arba į partnerių svetaines, uždirbančios svetainės savininkui ir darbuotojams komisinius bei padedančios išlaikyti svetainę. Bet tai jokiu būdu neįtakoją atsiliepimų apie produktų kokybę.

    

   PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

    

   Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

    

   © 2015-2020 PapilduKaina.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo Politika / Atsakomybės Apribojimas

   PapilduKaina.lt
   Logo
   Register New Account
   Atnaujinti slaptažodį