Ronnie Coleman Pro Antium Protein

Pro-Antium® yra daugialypis baltymų mišinys, skirtas visiškam raumenų atsistatymui. Šio baltymų mišinio sudėtyje yra greitai, vidutiniškai ir lėtai virškinamų baltymų derinys, kuris užtikrina tęstinį baltymų įsisavinimą, Jums baigus treniruotę ir pavartojus mišinio. Kiekvienoje porcijoje taip pat yra 13,5 gramų nepakeičiamųjų amino rūgščių. Taip pat 3,5 gramų šakotosios grandies amino rūgščių.

SupplementReviews.com
86 %
muscleandstrength.com
94 %
Bodybuilding.com
90 %
supplementreviews.co.nz
84 %
Įvertinimų vidurkis 8.9
Privalumai:
  • Geras amino rūgščių santykis.
  • Ilgiau jaučiasi teigiamas poveikis raumenims.
  • Pastebimai išaugę treniruočių pasiekimai;
  • Gera sudėtis.
Trūkumai:
  • Sudėtinga paruošti, sumaišyti tinkamai.
  • Kai kuriems vartotojams papildo skonis kiek sintetinis.

Ši apžvalga yra sudaryta iš vartotojų atsiliepimų rastų internete, kuri gali nebūtinai atspindėti atspindi papildo Ronnie Coleman Pro Antium Protein kokybę. Tad kviečiame visus išbandžiusius šį produktą, prisidėti prie jo įvertinimo, paliekant su atsiliepimą puslapio apačioje

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Galutinis įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

[wpml_language_selector_footer]

PapilduKaina.lt yra nešališkas maisto papildų informacijos šaltinis, suteikiantis galimybę visiems vartotojams vertinti ir palikti atsiliepimus apie jų naudotus papildus.

 

Atsakomybės apribojimas: Atsiliepimai rasti šioje svetainėje yra tik vartotojų subjektyvi nuomonė ir nebūtinai atspindi produkto kokybę.

 

Kai kuriuos nuorodos esančios šioje svetainėje yra reklaminio tipo arba į partnerių svetaines, uždirbančios svetainės savininkui ir darbuotojams komisinius bei padedančios išlaikyti svetainę. Bet tai jokiu būdu neįtakoją atsiliepimų apie produktų kokybę.

 

PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

 

Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

 

© 2015-2020 PapilduKaina.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo Politika / Atsakomybės Apribojimas

PapilduKaina.lt
Logo
Register New Account
Shopping cart