MyProtein Organiškos Linų Sėmenų Aliejaus Kapsulės 135 kaps.

Atnaujinta - 2017.10.08Žemiau pateikta informacija priklauso myprotein.lt svetainei

Kas yra Organiškos linų sėmenų aliejaus kapsulės?

Organiškos linų sėmenų aliejaus kapsulės yra išskirtinis organiškų linų sėmenų, turinčių net 1500mg linų sėmenų porcijoje, šaltinis. Linų sėmenų aliejus yra nuostabi vegetariška būtinųjų riebalų rūgščių forma, kur yra omega-3 yra alfa-linoleno rūgštis (ALA), kuri organizme paverčiama į naudingąsias riebalų rūgštis, tokias kaip eikozapentanoinė rūgštis (EPA) bei dokozaheksanoinė rūgštis (DHA).

MyProtein.lt 32% nuolaidų kuponas
MyProtein.lt

Kokie pagrindiniai Organiškų linų sėmenų aliejaus kapsulių privalumai?

Organiškos linų sėmenų aliejaus kapsulės yra alternatyvus, vegetarams skirtas omega-3 (ALA) šaltinis tiems, kurie savo mityboje nevartoja riebios žuvies. Kadangi organizmas pats šios rūgšties nesintetina, ji yra būtinas priedas mityboje. ALA  prisideda prie normalaus cholesterolio lygio kraujyje palaikymo, kai kasdien suvartojama po 2g ALA.

Kam tinkamos vartoti Organiškos linų sėmenų aliejaus kapsulės?

Organiškos linų sėmenų aliejaus kapsulės yra 100% organiškos ir rekomenduojamos kiekvienam, kuris nevalgo riebios žuvies ir nori padidinti suvartojamą omega-3 kiekį, būtent dėl ALA. Rekomenduojame kasdien suvartoti po 3 kapsules.

Šis produktas taip pat tinka tiems, kurie netoleruoja gliuteno, vegetarams bei veganams.

Atkreipkite dėmesį, kad etiketės, esančios ant šio produkto, turi aprašymą anglų kalba. Prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių kalbų aprašymas taipogi gali būti ant pakuotės, tačiau yra negarantuojamas.

Žymos:

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Galutinis įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

[wpml_language_selector_footer]

PapilduKaina.lt yra nešališkas maisto papildų informacijos šaltinis, suteikiantis galimybę visiems vartotojams vertinti ir palikti atsiliepimus apie jų naudotus papildus.

 

Atsakomybės apribojimas: Atsiliepimai rasti šioje svetainėje yra tik vartotojų subjektyvi nuomonė ir nebūtinai atspindi produkto kokybę.

 

Kai kuriuos nuorodos esančios šioje svetainėje yra reklaminio tipo arba į partnerių svetaines, uždirbančios svetainės savininkui ir darbuotojams komisinius bei padedančios išlaikyti svetainę. Bet tai jokiu būdu neįtakoją atsiliepimų apie produktų kokybę.

 

PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

 

Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

 

© 2015-2020 PapilduKaina.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo Politika / Atsakomybės Apribojimas

PapilduKaina.lt
Logo
Register New Account
Shopping cart