MyProtein Sėmenų Milteliai 250g.

Atnaujinta - 2017.10.08Žemiau pateikta informacija priklauso myprotein.lt svetainei

Kas yra linų sėmenų milteliai?

Visais laikais linų sėmenys buvo naudojamos kaip skaidulų, riebalų rūgščių šaltinis, turintis tiek tirpiąsias, tiek netirpiąsias skaidulas. Sudėtyje nėra cukrų, sojos, pieno produktų, užpildų, gardiklių ir koncervantų ir pagaminti šalto spaudimo metu, norint užtikrinti, kad milteliai nėra sugadinti proceso metu.

MyProtein.lt 32% nuolaidų kuponas
MyProtein.lt

Linų sėmėnų miltelių nauda

Linų sėmenys yra vienas natūraliausių ir labiausiai praturtinų omega-3 būtinosiomis riebalų rūgštimis šaltinis, tad palaiko normalų blogojo cholesterolio kiekį kraujyje.

Kam skirti linų sėmenų milteliai?

Linų sėmenų milteliai yra riešutų skonio, rudos spalvos ir yra puikus papildas kiekvienam, norinčiam padidinti savo suvartojamą riebalų rūgščių kiekį arba tiesiog padidinti kasdienį suvartojamų kalorijų kiekį.

Jūsų mitybos pasirinkimai mums tikrai rūpi. Tad kadangi šis produktas pagamintas, naudojant ingredientus ir technologijas, pritaikytus vartoti ir veganams, prašome atkreipti dėmesį, kad pieno milteliai yra apdorojami tomis pačiomis technologijomis, todėl šiame produkte jų galima rasti mažais kiekiais.

Atkreipkite dėmesį, kad etiketės, esančios ant šio produkto, turi aprašymą anglų kalba. Prancūzų, italų, vokiečių, ispanų, danų, švedų ir suomių kalbų aprašymas taipogi gali būti ant pakuotės, tačiau yra negarantuojamas.

Žymos:

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Galutinis įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

[wpml_language_selector_footer]

PapilduKaina.lt yra nešališkas maisto papildų informacijos šaltinis, suteikiantis galimybę visiems vartotojams vertinti ir palikti atsiliepimus apie jų naudotus papildus.

 

Atsakomybės apribojimas: Atsiliepimai rasti šioje svetainėje yra tik vartotojų subjektyvi nuomonė ir nebūtinai atspindi produkto kokybę.

 

Kai kuriuos nuorodos esančios šioje svetainėje yra reklaminio tipo arba į partnerių svetaines, uždirbančios svetainės savininkui ir darbuotojams komisinius bei padedančios išlaikyti svetainę. Bet tai jokiu būdu neįtakoją atsiliepimų apie produktų kokybę.

 

PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

 

Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

 

© 2015-2020 PapilduKaina.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo Politika / Atsakomybės Apribojimas

PapilduKaina.lt
Logo
Register New Account
Shopping cart