Ronnie Coleman Signature Series Amino Tone

Ronnie Coleman Signature Series Aminorūgštys

Anabolinė formulė, kuri suteikia daugiau energijos, aprūpina raumenis vandeniu ir mažina jų dehidrataciją. Sudėtyje yra L-Alanino, kuris padeda sumažinti riebalų kiekį ir yra svarbus insulino reguliavimo procesuose. Kaip teigia gamintojas, šis produktas suteikia svarbiausias raumenims reikalingas medžiagas ir leidžia pasiekti dar geresnių rezultatų.

muscleandstrength.com
94 %
Bodybuilding.com
93 %
supplementreviews.com
73 %
Įvertinimų vidurkis 8.7
PROS:
  • Treniruočių metu suteikia daugiau energijos;
  • Skatina baltymų sintezę;
  • Leidžia pasiekti geresnių rezultatų ir tuomet, kai suvartojama mažai angliavandenių.
CONS:
  • Jaučiamas sintetikos skonis;
  • Vartotojų teigimu – ne itin veiksmingas siekiant sumažinti riebalinį sluoksnį.

Ši apžvalga yra sudaryta iš vartotojų atsiliepimų rastų internete, kuri gali nebūtinai atspindėti atspindi papildo Ronnie Coleman Signature Series Amino Tone kokybę. Tad kviečiame visus išbandžiusius šį produktą, prisidėti prie jo įvertinimo, paliekant su atsiliepimą puslapio apačioje

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

Palikite atsiliepimą

Galutinis įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

[wpml_language_selector_footer]

PapilduKaina.lt yra nešališkas maisto papildų informacijos šaltinis, suteikiantis galimybę visiems vartotojams vertinti ir palikti atsiliepimus apie jų naudotus papildus.

 

Atsakomybės apribojimas: Atsiliepimai rasti šioje svetainėje yra tik vartotojų subjektyvi nuomonė ir nebūtinai atspindi produkto kokybę.

 

Kai kuriuos nuorodos esančios šioje svetainėje yra reklaminio tipo arba į partnerių svetaines, uždirbančios svetainės savininkui ir darbuotojams komisinius bei padedančios išlaikyti svetainę. Bet tai jokiu būdu neįtakoją atsiliepimų apie produktų kokybę.

 

PapilduKaina.lt dalyvauja Amazon EU Associates programoje, suteikiančios galimybę svetainėms užsidribti iš reklamos ir nuorodų į Amazon.co.uk/Amazon.de.

 

Dėmesio: Kainos, pateikiamos šioje svetainėje, gali skirtis nuo kainos pateikiamos gamintojo puslapyje, kurios nuolat keičiasi.

 

© 2015-2020 PapilduKaina.lt. Visos teisės saugomos. Privatumo Politika / Atsakomybės Apribojimas

PapilduKaina.lt
Logo
Register New Account
Shopping cart